Reklama

Seksualna astrologia

Jakim partnerem jest byk a co lubi panna? By to sprawdzić, wybitny astrolog eksperymentalny dr Margaret Hoax specjalnie dla czytelników Faceta sprawdziła aktualny układ planet, aktywność magnetyczną Słońca i cyrkulacje widma Drogi Mlecznej. Publikujemy jej rezultaty.

Margaret Hoax jako pierwsza astrolog na świecie wzięła poprawkę na wykreślenie Plutona z listy planet. Nota bene przewidziała to wydarzenie już w 1995 roku na podstawie geometrycznej analizy układu księżyców Saturna. Wówczas nikt jej jednak nie wierzył.

Reklama

Jest autorką rewolucyjnej teorii, że analiza widma Drogi Mlecznej przynosi najlepsze rezultaty, jeśli chodzi o precyzję w przewidywaniu zachowań seksualnych poszczególnych znaków Zodiaku.

Specjalizuje się w badaniu ochoty na seks baranów na podstawie aktualnej sytuacji politycznej kraju. Stwierdziła jednak, że roszady wewnątrz koalicji rządowej są u nas tak częste, że w Polsce trudno zastosować jej metodę w praktyce.

Jej horoskop pozwoli paniom dowiedzieć się, jaka jest seksualna natura ich partnerów. Panom przybliży, co będą robić w weekend.

Baran (21.03 - 20.04)

Barany są ze swej natury oporne. Nie lubią więc, gdy ktoś siłą zaciąga je do łóżka. W ten weekend nic nie będzie w stanie odwieźć twojego partnera od wyjazdu na ryby. Jeśli sam jesteś baranem, życzymy udanego połowu.

Byk (21.04 - 21.05)

Byki są namiętnymi kochankami, ale tylko na wiosnę. Jeśli sam jesteś bykiem, po sobotniej imprezie możesz mieć okazję na miłe doznania. Wiedząc, że byki znane są z ignorowania zasad higieny, polecamy przed wyjściem z domu zmienić bieliznę.

Bliźnięta (22.05 - 21.06)

Z bliźniętami bywa różnie. Jeśli jeden bliźniak się żeni, to inny zostaje kawalerem i mieszka z matką. Mając bliźnięta za partnera musisz liczyć się z jego nieprzewidywalnością, co jednak owocuje co raz to nowymi doświadczeniami a ostatnią rzeczą, na którą możesz narzekać w związku, jest nuda. Jeśli ty jesteś bliźniętami, to jeszcze nie wiadomo, co będziesz robił w weekend.

Rak (22.06 - 22.07)

Saturn był ostatnio w opozycji z Ziemią ponad dwa lata temu. U raków jest to trudny okres, w którym pogłębia się ich skłonność do frustracji seksualnej. Na szczęście położenie Merkurego w stosunku do Wenus poprawi ci nastrój i możesz liczyć w tym tygodniu na miły wieczór.

Lew (23.07 - 23.08)

Jeśli twój partner jest lwem, musisz wiedzieć, że lubi dominować. Jeśli ty jesteś lwem, musisz wiedzieć, że w tym tygodniu nici ze spektakularnego seksu, bo odwiedzi cię nieznana ciocia z Australii. Tyle dobrze, że przywiezie ze sobą należny ci spadek.

Panna (24.08 - 22.09)

Panny są konserwatywnymi kochankami, a ich ulubioną pozycją jest "na księdza". Ich potencja seksualna jest jednak tak duża, że robiliby to cały czas. Jeśli twój kochanek jest panną, wiesz to najlepiej. Jeśli ty jesteś zodiakalną panną, to współczujemy, że partnerka wyjeżdża na weekend. Chciała trochę odpocząć.

Waga (23.09 - 22.10)

Ulubioną pozycją seksualną wag jest pozycja "na jeźdzca". W nadchodzący weekend poznasz jednak pannę, a że panny lubią ?na księdza? i znane są z tego, że nie znoszą sprzeciwu, będziesz musiał się dostosować. Szczególnie, ze jesteś z natury uległy.

Skorpion (23.10 - 22.11)

Skorpionie, twoje żądło dobrze się wyśpi. Czeka cię grypa, 24-godzinny dyżur w pracy albo niespodziewana katastrofa naturalna. Szkoda, bo wszystko już było umówione.

Strzelec (23.11 - 21.12)

Strzelce są sympatycznymi ludźmi, ale nie za dobrze im idzie w łóżku. Jeśli ty jesteś strzelcem, nie pij zbyt dużo, bo wylądujesz z korpulentną nieznajomą w Sanoku. Bez wszystkich oszczędności, które wcześniej przegrasz w kasynie.

Koziorożec (22.12 - 19.01)

Ma skłonność do przesady. Wszystkie jego komplementy musisz więc dzielić przez pół. Koziorożcu, uważaj, bo nie długo poznasz nieznajomą, z którą możesz połączyć się na zawsze. Musisz tylko, gdy ją zobaczysz, powiedzieć: "cześć, co robisz dziś wieczorem"?.

Wodnik (20.01 - 18.02)

Flirt z szefową może skończyć się już w ten weekend. Jeśli nie, to awansujesz już w przyszłym tygodniu. Znając twoją interesowność, powinno cię to ucieszyć.

Ryby (19.02 - 20.03)

Niepewna sytuacja materialna sprawi, że nie wyjdziesz w tym tygodniu na miasto. Ale uważaj. W piątkowy wieczór o 23.47 zadzwoni dzwonek do drzwi, a gdy je otworzysz, będzie tam stała ta, którą tak naprawdę kochałeś przez całe życie.

Dr Margaret Hoax jest postacią fikcyjną.

Mateusz Lubiński

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Margaret | astrolog | Astrologia | seksualna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje