Reklama

Kobiety też płacą za seks

Z reguły więcej, ale - jak wynika z badań - znacznie rzadziej. Co nie znaczy, że rynek usług seksualnych dla kobiet ma charakter marginalny. Nie jest co prawda tak ogromny, jak w przypadku ofert dla mężczyzn, ale jest. A jaki konkretnie? To postanowiliśmy sprawdzić.

Jak wynika z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego, aż połowa Polek godzi się na legalizację domów cielesnych uciech (wśród mężczyzn ów odsetek wyniósł trzy czwarte). Ale z drugiej strony, niespełna jeden procent pań korzysta z usług męskich agencji towarzyskich. Dlaczego?

Reklama

Co znajdzie kobieta w "przybytku rozkoszy"

Zadzwoniliśmy do kilkudziesięciu agencji towarzyskich, poszukując tych, które zatrudniają mężczyzn. Efekty mogą niektórych rozczarować. W zdecydowanej większości z nich usłyszeliśmy, że nie prowadzą takiej działalności ("zajmujemy się wynajmowaniem tylko i wyłącznie kobiet"). Jeśli jednak natrafi się na takie, które oferują męskich prostytutów, koszt ich wynajęcia na godzinę jest średnio od 50 do 100 zł wyższy, niż koszt wynajęcia kobiety - jest to zatem kwota rzędu 250-300 zł.

Czego może oczekiwać kobieta od takiego pana?

- Wszystkiego, czego zapragnie - zapewniano nas.

Próbowaliśmy dowiedzieć się, dlaczego agencje dysponują tak skromną męską ofertą. Przyczyną, jak się okazuje, jest małe zainteresowanie wynajmowaniem mężczyzn (od 4 do 6 kobiet w ciągu roku dzwoni z takim pytaniem - i niewykluczone, że są to po prostu wścibskie dziennikarki, szukające sensacyjnego materiału). Z drugiej strony można jednak zadać pytanie, czy przyczyną tak małego zainteresowania nie jest przypadkiem skromna oferta? Być może problem polskiego biznesu męskiej prostytucji ma kształt błędnego koła?

Jak kobieta z kobietą

Jest jednak alternatywa. Jeśli kobieta ma skłonności "bi" lub "homo", nie powinna narzekać, bowiem agencje zatrudniają odpowiednie panie. Oferują one usługi "pani dla pani", czyli typowo lesbijskie. Taki seks profesjonalnie nazywa się "lesbi show", jak poinformowała nas jedna z prostytutek o pseudonimie Mulatka, i w zależności od renomy agencji kosztuje od 200 do 300 zł za godzinę. Zakres usług jest "nieograniczony". W grę wchodzi "lizanie", seks oralny, seks z wibratorem i wszystko to, co kobieta może zaoferować kobiecie.

Jest jeszcze inna możliwość, którą zaproponowała Mulatka - opcja "pani dla pary". Zakłada ona, że kobieta, albo zamówiona dowolna liczba kobiet, przyjeżdża do pary na seks, podczas którego aktywne są wszystkie strony. Taki seks to 400 zł za godzinę uniesień. Gdyby zamówić więcej "pań z agencji" do pary, to kwota proporcjonalnie się zwiększa.

"Pani z agencji" zamiast koleżanki z pracy może też zabrać kolegę po fachu, czy to do pary, czy też tylko do zamawiającej kobiety. Wtedy też płaci się 400 zł za godzinę z parą zamówionych kochanków.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: problem | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje