Reklama

Kobieta pragnie pieszczot

Jesteś przekonany, że jesteś idealnym kochankiem. Ale statystyki są nieubłagane. Tylko co 10. z nas jest oceniany jako "świetny kochanek".

Zastanów się, czy to co robisz w łóżku, rzeczywiście daje rozkosz twojej ukochanej.

Reklama

Najważniejszą sprawą, o której nie możesz zapomnieć jest gra wstępna. Naprawdę dla kobiety nie liczą się wyrafinowane pozycje miłosne. Pieszczoty to jest to, co powoduje, że mruczy i chce jeszcze więcej. To dzięki nim doprowadzasz jej ciało do rozkoszy, a ona z minuty na minutę pożąda cię coraz bardziej.

W ankiecie przeprowadzonej w serwisie Kobieta widać jednoznacznie, że kobiety najbardziej lubią pieszczoty językiem i pocałunki. Nie zapominaj o żadnej części jej ciała. Postaraj się dopieścić jej stopy, nogi, plecy, brzuch, piersi, kark, ręce, szyję, twarz oraz te najintymniejsze części jej ciała. Nie rzucaj się na swoją ukochaną jak zwierzę na swoją zdobycz. Bądź delikatny, całuj ją, pieść, głaskaj, dotykaj opuszkami palców, masuj, delikatnie liż językiem. Stymulująco może wpływać na nią twój oddech, najpierw bardzo wolny, potem szybszy.

Spróbujcie miłości francuskiej. Większość kobiet twierdzi, że właśnie taka forma miłości doprowadza je do orgazmu szybciej niż inne rodzaje pieszczot. Miłość oralna świetnie się nadaje także do powtórnego pobudzenia partnerki, gdy znów nabierzecie ochotę na zbliżenie. Zapamiętaj! Najlepiej zaczynać ten rodzaj pieszczot od delikatnego dotyku ciepłymi i wilgotnymi ustami, potem dodać coraz intensywniejsze i mocniejsze ruchy językiem, a na koniec połączyć obie metody i zwiększyć tempo.

Warto w czasie miłosnych igraszek obserwować partnerkę, jej ruchy, głos, zachowanie. Ta obserwacja pozwoli ci znaleźć te punkty gry wstępnej, które podobają się jej najbardziej i sprawiają jej najwięcej rozkoszy. I nie zapomnij o tym w czasie następnej wspólnej nocy.

Bardzo istotną sprawą jest także gra końcowa. Po udanej, satysfakcjonującej obie strony miłości, przytul ją. Często mężczyźni odwracają się od swoich partnerek i zasypiają. A kobieta także wtedy potrzebuje czułości, dotyku i chce wiedzieć, że jest kochana...

A teraz do dzieła! Znajdź pieszczoty, które doprowadzają ją do rozkoszy, a zobaczysz, że będzie chciała więcej i więcej...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje