Reklama

Kamasutra: dla pań i gejów

Watsjajana radzi mężczyznom, co mają robić, gdy odczuwają pociąg do innych facetów. Jest liberałem w sprawach seksu, więc nie są to rady w stylu "zamknąć się w klasztorze" czy "iść się leczyć". Tym razem poznamy trudną sztukę fellatio.

Jego rady dotyczące fellatio, czyli robienia przyjemności ustami, mogą oczywiście przydać się też paniom.

Reklama

Geje podobni do kobiety i do mężczyzny

Mamy dwa rodzaje gejów. Jednych Watsjajana nazywa "podobnymi do kobiety", drugich - "podobnymi do mężczyzny". Jego klasyfikacja wyprzedza dzisiejsze mówienie o tym, że jest więcej niż dwie płcie, o prawie dwa tysiące lat.

Podobny do kobiety powinien nie krępować się swoją naturą, tylko śmiało przywdziewać damskie ciuszki i naśladować kobiece "uczucia, delikatność, naiwność, bezradność i wstydliwość". I, jak mówi Watsjajana, świetnie może sobie radzić jako prostytutka.

Podobny do mężczyzny niech się ze swoimi predyspozycjami ukrywa, na przykład zarabiając jako masażysta. Dlaczego? Tego Watsjajana nie wyjaśnia.

Gdy już pracuje jako masażysta, to przy masowaniu może sobie pozwolić na taki fortel: skupić się na okolicach bioder. Jeśli podnieci to masowanego, to niech dotknie jego penisa, niech nim zakręci i niech się śmieje się z tego, udając, ze ta pobudliwość jest mu nie na rękę.

Jeśli nawet sugestia nie zostanie dobrze przyjęta, niech sobie z tego nic nie robi i dalej tak poczyna. A jak będzie w wyraźny sposób zachęcany, to niech przeciwnie, zacznie się droczyć i wreszcie opornie się godzi.

A satysfakcje swoim wybrańcom niech daje ustami. Jak pisze Watsjajana: "oby czerpał z tego rozkosz i godziwy zarobek". A jak to się robi?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kleszcz | geje | kamasutra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje