Reklama

Jeśli pragniesz więcej seksu...

... koniecznie skorzystaj z naszych rad. Dziś publikujemy ostatnią część tekstu pt.: "Sześć razy w tygodniu?".

20. Śniadanie do łóżka

Reklama

Odstaw śniadaniowe płatki o smaku kartonu do szafki, a zamiast tego przygotuj coś, co pozwoli się wam zregenerować po nocy pełnej seksu i przygotować na następną. Co? Tosty z wędzonym łososiem i jajecznicą (plus szampan).

Dlaczego? "Łosoś przedłuży podniecenie i czas trwania stosunku, ponieważ jest bogaty w argininę, aminokwas, który organizm wykorzystuje do tworzenia tlenku azotu - mówi dr Sarah Schenker z British Nutrition Foundation. - Im więcej tlenku azotu we krwi, tym bardziej imponująca jest twoja erekcja i tym wilgotniejsza staje się twoja partnerka". Szampan może wzmocnić wydzielanie dopaminy - hormonu niezbędnego dla odczuwania seksualnej rozkoszy. A jajka zawierają witaminę E, ważną dla seksualnego funkcjonowania, i łatwo przyswajalne białko - na siłę i energię witalną. Jak?

- Rozbij i roztrzep w miseczce 6 dużych jajek z solą i pieprzem i wlej je na patelnię, na której roztopiłeś 30 g masła - mówi Henry Harris, szef kuchni we francuskiej restauracji Racine w Knightsbridge w Londynie.

- Zamieszaj, pilnując, aby zawartość patelni była półpłynna, następnie dodaj dwie łyżki gęstej, kwaśnej śmietany.

- Przygotuj tosty, nakryj je kawałkami jajecznicy, a wierzch udekoruj kawałkami wędzonego łososia. Ułóż tosty na lekko podgrzanych talerzach.

- Wyjmij z lodówki wcześniej schłodzonego szampana i rozlej do kieliszków.

21. Rozśmiesz ją

Wszystkie badania to potwierdzają. Jeżeli uda ci się rozśmieszyć kobietę, kilkakrotnie wzrastają twoje szanse na seks. Poczucie humoru jest przejawem inteligencji, a inteligentny facet to towar bardzo pożądany na rynku męsko-damskim. Znaczy się, ma dobre geny i rokuje na przyszłość. Tylko jedna uwaga. Kobiety nie znoszą dowcipów seksistowskich, obscenicznych i okrutnych. W rankingu ulubionych plasują się wysoko

kawały o zwierzętach. Na przykład - "Słoń patrzy na myszkę w zadumie i pyta: Jak to właściwie jest, niby obydwoje jesteśmy stworzeniami bożymi, a jednak ja jestem wielki i wspaniały, a ty taka malutka? - Bo ja chorowałam" - szepce myszka.

22. Użyj zabawek

Współczesna kobieta jest coraz bardziej wyzwolona i ma coraz mniejsze opory, jeżeli chodzi o gadżety. Jeżeli twoja partnerka używa wibratora, to farciarz z ciebie. Amerykańskie badania dowodzą, że u takich kobiet pożądanie jest silniejsze, mają one wyższy poziom podniecenia, nawilżenia, przeżywają więcej, i to silniejszych, orgazmów. Badani faceci, którzy podczas seksu z partnerką używają wibratorów, też mają więcej frajdy z seksu.

23-28. Miasta seksu

Kupując bilet do tych miast, zwiększasz swoje szanse na randkę.

- Kijów, Ukraina - 100 pań na 96 mężczyzn

- Budapeszt, Węgry - 100 pań na 97 mężczyzn

- Moskwa, Rosja - 100 pań na 98 mężczyzn

- San Juan, Puerto Rico - 100 pań na 72 mężczyzn

- Rio de Janeiro, Brazylia - 100 pań na 86 mężczyzn

- Manhattan, USA - 100 pań na 94 mężczyzn

29. Zatańcz z nią

Okazuje się, że umiejętność tańca może znacząco podwyższyć twoje szanse u kobiet. Zwierzęta używają specjalnych ruchów, aby zwabić samicę. Zespół naukowców z Northumbria University pod kierownictwem psychologa ewolucyjnego Nicka Neave zaciekawił się, czy jest coś podobnego w tańcu mężczyzny, co fascynuje kobiety. Twierdzenie, że kobiety interesuje męska zdolność tańca, ma sens - sądzi Helen Fischer, antropolog z Rutgers University. "Przez miliony lat mężczyzna z dobrą koordynacją ruchów głowy, szyi i tułowia sygnalizował w ten sposób swoje umiejętności zapewnienia żywności".

Poprzez taniec można pokazać swoją kreatywność, energię, optymizm i śmiałość. W badaniach wzięły udział awatary, których ruchy pod względem atrakcyjności seksualnej oceniały następnie kobiety. Awatary tancerzy najniżej ocenianych kręciły się w koło, niezręcznie poruszając ramionami. Awatary dobrych tancerzy przemieszczały się z miejsca na miejsce, zmieniając kreatywnie swoje ruchy. Dla kobiet najważniejsze okazało się to, w jaki sposób mężczyzna porusza głową i tułowiem.

30. Słońce kręci

Możesz mieć więcej frajdy w sypialni, po prostu wychodząc na słońce. Idzie wiosna, więc korzystaj. Wystarczy godzina spaceru w słoneczny dzień, aby zwiększyć poziom testosteronu o 69 proc. - zgodnie z badaniami

Akademii Medycznej w Grazu w Austrii. Taki strzał energii słonecznej podwoi twoje możliwości w łóżku przez kolejne osiem godzin. Każdy słoneczny dzień podnosi poziom hormonów seksu.

Jacek Szumski

Chcesz wiedzieć więcej o uwodzeniu? Koniecznie weź udział w naszym czacie!

Men's Health

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | kobieta | sypialnia | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje