Reklama

Jej ciało wysyła sygnały

Kobiety wysyłają nam erotyczne sygnały. Jednak, jak twierdzi amerykańska specjalistka od komunikacji społecznej Leil Lowndes, tylko 1 na 30 mężczyzn potrafi je odczytać. Radzimy, jak poznać, czy podobasz się kobiecie.

Wcześniej niż ona sama, w akcie skrajnej desperacji twoją emocjonalną ślepotą, pochwyci cię za rękę i siłą zaciągnie do łóżka.

Reklama

Problem jest stary jak świat - jak odczytać, czy podobam się kobiecie, by próbując ją poderwać nie zostać spławionym. I choć pewnie odezwą się głosy, że "ja nie mam takich problemów", to prawda jest taka, że ten dylemat nieobcy jest każdemu mężczyźnie od czasów, gdy Adam zjadł owoc z drzewa poznania dobra i zła. On miał łatwiej. Kobieta została mu dana w trakcie stworzenia.

Problemy z mową ciała

Leil Lowndes nie pozostawia złudzeń. Generalnie mężczyźni zdecydowanie gorzej od płci pięknej rozumieją mowę ciała. Z czego wynikają liczne problemy dla obu płci. - Cały czas próbuję mu pokazać, że mi się podoba, a on nic - często można usłyszeć zwierzające się panie.

- Trudno mi wyczuć, czy podobam się kobiecie, czy nie. Czasem cały wieczór spędzam w klubie zastanawiając się, jakie miałbym szanse u tej ekstralaski przy barze - zwierza się 27-letni Tomek, sprzedawca samochodów z Krakowa. Co można poradzić Tomkowi?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ciało | sygnały

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje