Reklama

Jak zaciągnąć ją do łóżka w pół godziny cz. I

Prezentujemy wskazówki, co zrobić, by kobieta wskoczyła do twojego łóżka po trzydziestu minutach znajomości. I nie mamy tu na myśli takiej niewiasty, która zrobi wszystko, o co ją poprosisz, po zapłaceniu 150 zł.

A zatem, co zrobić by zwabić kobietę do swojej sypialni zaledwie w pół godziny? Jest to trudne zadanie, w którym nie ma miejsca na błędy. Podczas przygotowań pod uwagę muszą być wzięte najdrobniejsze szczegóły. Pierwszą rzeczą, jaka jest do zrobienia, to wybór miejsca i okazji.

Reklama

Proces przygotowania i dobór grupy docelowej

Są dwie skrajne, ale za to najlepsze opcje. Pierwszą z nich jest strasznie nudna impreza, na której dziewczyna nie może się doczekać, aż coś w końcu zacznie się dziać. Druga, to impreza nasycona erotyzmem, podczas której energia wszystkich wprost rozpiera.

Jednak trzeba być niezwykle ostrożnym przy wyborze swojej ofiary. Grunt by była w momencie, w którym ma owulację, czyli jest w fazie płodnej cyklu menstruacyjnego. Problem polega na ustaleniu, kiedy ta faza przypada. Możesz oprzeć się jednak na jej zapachu (będzie o wiele bardziej atrakcyjny), obserwacji, w jaki sposób się porusza na sali (erotycznie i naturalnie), i w jaki sposób nawiązuje interakcje z ludźmi wokół niej. Przyjrzyj się jej skórze, włosom, dyskretnie sprawdź, co ukrywa pod pudrem (w trakcie owulacji skóra kobiety powinna być gładka).

Wszystkie te poszlaki mogą dowodzić, że twoja upatrzona ofiara jest u szczytu swojej sprawności, a przede wszystkim, zwiększonej potrzeby seksualnej. Jeśli kobieta jest w fazie bezpłodnej, traci wszelką ochotę na seks. A to bardzo źle wróży.

Obserwuj - posturę, ponieważ ona wiele mówi o jej aktualnym stosunku do seksu. Zwróć uwagę na ułożenie włosów - czy są spięte, czy może rozwiązane (fryzura świadczy o jej stanie emocji i podejściu do seksu), czy ma wyprostowany kręgosłup i piersi wyeksponowane do przodu, czy może jest przygarbiona (przygarbiona mało nas interesuje w tym momencie). Czy jej ramiona są zrelaksowane, czy może cała jest spięta , czy stawiane przez nią kroki są zdecydowane, jej uśmiech szeroki, czy uwodzicielsko flirtuje. To są właśnie oznaki, jakich szukasz w swoim "targecie". W żadnym wypadku nie osądzaj kobiet po ubraniu i makijażu, choćby były wyzywające, bo przegapisz tę właściwą partię. Zamiast tego słuchaj jej śmiechu i obserwuj, czy jest rozluźniona, a jej zachowanie temu odpowiada. To na pewno powie ci znacznie więcej niż mini spódniczka i czerwona szminka.

Musisz zrobić na niej piorunujące pierwsze wrażenie. Dlatego powinieneś poczekać do ostatniej chwili z nawiązaniem pierwszego kontaktu.

Pierwszy kontakt

Znasz sceny z filmów, gdzie dwóch mistrzów sztuk walki po raz pierwszy walczy przeciwko sobie? Zapada wszechogarniająca cisza w oczekiwaniu na ruch przeciwnika, napięcie rośnie z jednej sekundy na drugą. Jeśli kiedykolwiek oglądałeś taką walkę na żywo, dobrze wiesz, jak wpływają na człowieka takie chwile ciszy. Przebicie się przez energię wokół przeciwnika jest najważniejszym celem. To często pomaga uniknąć walki, ponieważ przeciwnik pokonany zostaje swoim własnym strachem.

Ty też musisz zebrać w sobie dużo energii przed swoim pierwszym występem. Pamiętaj - unikaj kontaktu wzrokowego, jeśli nie jesteś jeszcze gotów. Kiedy patrzysz w jej oczy, ona musi zobaczyć twoje zamiary bez cienia wątpliwości. "Witam, jestem Piotrek" - nie może być tym, co tak naprawdę jej mówisz. Cokolwiek powiesz, napięcie i twoje zamiary muszą być echem twoich myśli. W tle twoich słów musi rozbrzmiewać echo myśli - "Chcę cię teraz, w tej chwili!"

Musisz przebić swoim spojrzeniem na wylot jej duszę i spowodować u niej dreszcze wzdłuż kręgosłupa. Nie możesz pozwolić jej zwątpić w swoje zamiary, nawet jeśli ona ich jeszcze nie poznała. Musisz ją sobą zahipnotyzować, rzucić czar ze swoich oczu w jej i nie możesz dać jej szansy na jakąkolwiek ucieczkę. Musisz to zrobić tylko na chwilę, a następnie zluzować, ponieważ możesz ją przestraszyć, bądź wydać się jej zdesperowany czy szalony. A tego przecież nie chcemy. Zaraz po takim wstępie odwróć od niej wzrok i udawaj, że koncentrujesz się na pozostałych bywalcach dyskoteki, tak, jakby w ogóle nie istniała.

Dowiedz się więcej na temat: łózko | taniec | napięcie | dotyk | wprost | myśli | łóżka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje