Reklama

Jak zaciągnąć ją do łóżka, cz. II

Jak zaciągnąć kobietą do swojego łóżka w pół godziny? Przeczytaj drugą część artykułu na ten temat!

Akcja: pierwszy pocałunek!

Reklama

Załóżmy, że przeszedłeś pierwszą część zadania - misję znalezienia odpowiedniej kobiety i nakłonienia jej do szybkiego seksu - w stopniu celującym. Zyskałeś jej uwagę, tańczycie ze sobą na parkiecie lub siedzicie blisko siebie w ciemnym rogu knajpki. Napięcie jest w powietrzu, a motyle w brzuchu. Oboje już wiecie, że tylko pocałunek dzieli was od tego, aby zmienić ten stan rzeczy w noc dzikiej namiętności. Trudno jednak przejść ten pierwszy poważny kontakt fizyczny. Definitywnie to ty musisz przejąć inicjatywę.

Masz kilka opcji. Celem gry jest ustami zbliżyć się do jej skóry, by mogła poczuć na niej twój oddech. Najprostszą rzeczą jest spojrzeć jej prosto w oczy, następnie przenieść wzrok na usta, po czym ponownie przerzucić go na oczy i bardzo powoli zacząć bezpośredni atak. Nigdy jednak nie wiesz, czy to faktycznie zadziała. Jeśli to nie działa i zauważysz, że to nie było najlepsze posuniecie, skoncentruj się na znalezieniu wyjątkowych cech w jej twarzy (nawet jeśli nie istnieją) i zacznij blefować: "nigdy nie widziałem tak pięknych nozdrzy".

Odwołaj się do instynktu!

Inną tajemną bronią może być zbliżanie się do niej, niby przez przypadek, niby z powodu twojej wrodzonej niezdarności. Coś spadnie ze stołu i oboje zanurkujecie po to na dół, lub ktoś popchnie cię podczas tańca, a ty znajdziesz się na tyle blisko jej oczu, że będziesz mógł spróbować ją zahipnotyzować. W takich przypadkach musisz odwołać się do instynktu. On zawsze wie, kiedy jest właściwy moment, tobie pozostaje go jedynie uważnie słuchać.

Ludzkie ciała przyciągają się do siebie jak planety, ty musisz po prostu pozwolić, by tak się stało. Jeśli natkniesz się na dziewczynę, która zwyczajnie lubi rozmawiać i już wiesz, że to będzie długa noc, nie masz innego wyboru, jak bezpośredni atak, zwłaszcza, jeśli zauważysz, że mówi, ponieważ jest zbyt spięta i nie wie, co się może zdarzyć. Połóż palec na jej ustach (nie powinien mieć zapachu papierosów, czosnku czy wina) i pocałuj ja bardzo namiętnie. Przyciśnij ją wtedy do siebie. Świetnie będzie, jeśli znajduje się tam twój, choć jeden, dobry kumpel, któremu uda się poprosić dyskdżokeja o powolny i erotyczny kawałek podczas waszego tańca.

Czy powinieneś zaciągnąć ją dosłownie do łóżka?

Powiedzmy, że minęło nieco więcej niż 15 minut od waszego pierwszego kontaktu. Twoje usta są już na niej i odkrywasz coraz to przyjemniejsze szczegóły jej ciała. W głowie nęka cię tylko jedno, za to bardzo natrętnie pytanie - gdzie ją zabrać?

Jeśli nie mieszkasz tuż za rogiem (tak by było najlepiej), nie masz czasu, by zaprosić ją do swojego domu. Jeżeli jesteście w bardzo zatłoczonym miejscu, gdzie 15 pijanych nastolatek czeka w kolejce do WC, to ta opcja też powinna definitywnie odpaść. Jeśli akurat jesteście na nudnym rodzinnym przyjęciu lub weselu, to masz szczęście. W takich okolicznościach na ogół jest możliwość wynajęcia pokoju lub apartamentu. Drugim i chyba najbardziej realistycznym rozwiązaniem jest samochód. Trzecią, wcale nie najgorszą możliwością jest seks w miejscu publicznym - w bardzo ciemnym rogu knajpy, w której się znajdujecie. Las, park, garaż ..., to też są całkiem niezłe alternatywy. I, o ile nie ma kolejek, zawsze pozostaje toaleta... Nieszczególnie polecamy.

Szybko, ale nie aż tak

Jesteście w końcu sam na sam, no albo prawie sam na sam. Ręce są wszędzie, usta są na ustach, nogi między nogami i, o ile to możliwe, a najlepiej żeby tak się dało, ubrania latają w powietrzu. Pozostało ci jedynie 10 minut, więc nie trać czasu na rozbieranie. Twoim celem jest teraz możliwość pieszczenia jej palcami. Jeśli do tego momentu wszystko robisz poprawnie, ona utonie w swoich sokach...

Jeśli jednak zauważysz, że nie jest jeszcze wystarczająco gotowa, musisz bardzo szybko rozeznać się, gdzie jest problem i podjąć odpowiednie kroki. Ona prawdopodobnie nie czuje się wystarczająco bezpiecznie. Ponieważ nie masz czasu, by znaleźć konkretną przyczynę problemu, musisz zmienić się w najbardziej czułą i namiętną osobę na świecie, usunąć rękę z okolic intymnych, całować z pasją i mocno objąć.

Powoli schodź językiem w dół jej ciała, koncentrują się na każdej strefie erogennej, którą tylko pamiętasz. Niektóre kobiety podczas takich pieszczot mogą czuć się niekomfortowo - zwyczajnie, bać swojego zapachu i smaku. Więc nie rób nic na siłę, jeśli ona nie otworzy się przed tobą jak kwiat.

No i uwaga ostatnia, ale nie najmniej ważna: zanim zaczniecie uprawiać seks, koniecznie pamiętaj, by założyć prezerwatywę!

Tłum. MT

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: łózko | łóżka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje