Reklama

Jak sprawdzić, czy zdradza

Myślisz, że twoja kobieta coś przed tobą ukrywa? Może zdradę? Koniecznie musisz to przeczytać.

Kobiety zawsze uważane były za te grzeczniejsze, bardziej prawdomówne. Okazuje się jednak, że kręcą, i to coraz częściej. Oto kilka sposobów proponowanych przez "Super Express", które pomogą wam wykryć jej oszustwa.

Reklama

Kiedy telefon nie odpowiada

Pierwszą oznaką oszustwa, która powinna dać wam do myślenia, jest opóźniona reakcja na wasze telefony i sms-y. Tylko uważajcie, bo może to być też początek jakiejś gry, w którą zaczęła się bawić wasza pani, próbując wzbudzić w was uczucie zazdrości. Jeżeli jednak dojdzie do połączenia i rozmowy, możecie być pewni, że kłamie, jeśli podczas niej ścisza głos i szybko chce zakończyć konwersację.

Umówiła się już z koleżanką

Innym symptomem może być jej wieczny brak czasu. Ciągle zajęta, ciągle zapracowana, serwuje wam coraz to nowsze wymówki. Normalne relacje wykluczają takie zachowanie kobiety. Każda, bez wyjątku, potrzebuje bliskości swojego faceta. No właśnie, jeżeli ona nie ma takiej potrzeby, to znaczy, że coś się zmienia w jej uczuciach do was.

Kocha, czy nie kocha

Często zdarza się tak, że kochana przez was kobieta nagle staje się oziębła, zarówno seksualnie i emocjonalnie, żeby za trzy godziny ponownie stać się waszym potulnym kociakiem. Takie zachowanie też dobrze nie wróży. Niestabilność emocjonalna świadczy o tym, że ona nie jest pewna swoich uczuć i zaczyna się wahać, czy oby na pewno coś do was czuje. Zazwyczaj na ostatnią chwilę odmawia długo planowane spotkanie, żeby na drugi dzień użyć wszystkich środków, aby do niego doprowadzić.

Jej oczy mówią wszystko

Jeśli do niego dojdzie, a wasza partnerka podczas rozmowy nie potrafi wam spojrzeć prosto w oczy, to sprawa jest przesądzona - w jej życiu pojawił się ktoś inny. I albo zdecydujecie się wtedy na poważną rozmowę, albo pozwolicie dalej przyprawiać sobie rogi.

Albo, po prostu, pozwólcie jej odejść. Na jednej kobiecie przecież świat się nie kończy...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje