Reklama

Inny sposób na orgazm

Twierdzenie, że silny orgazm można osiągnąć tylko w trakcie dzikiego seksu, nie jest do końca prawdziwe. Prezentujemy techniki, dzięki którym możesz go osiągnąć bez stosowania wymyślnych zabiegów.

Wielu ludzi mających problemy z orgazmem jest przekonanych, że można go osiągnąć tylko podczas dzikiego i bardzo namiętnego seksu. I to w sytuacji, gdy partnerzy robią coś naprawdę wyjątkowego. Nie jest to oczywiście prawdą, ponieważ para może osiągnąć seksualne szczyty chociażby w zwykłej pozycji misjonarskiej. Jak to zrobić?

Reklama

Podczas zwykłego stosunku

Najprostszą metodą jest podzielenie się na role, którymi oczywiście dobrze jest się wymieniać. Jedna osoba powinna być zupełnie bierna, druga z kolei powinna wykazać się dużą aktywnością. Dlaczego? Chodzi o to, by bierna osoba, o której orgazm walczymy, mogła dobrze się zrelaksować i skoncentrować jedynie na swoich doznaniach seksualnych, po to, by w trakcie stosunku jej ciało stało się całkowicie rozluźnione. Oczywiście, do momentu ostatecznej eksplozji, czyli właśnie orgazmu .

Metoda nie jest trudna, gdyż wielu ludzi stosunkowo szybko nabywa umiejętność relaksowania się w takiej sytuacji. Jeśli znacie ćwiczenia i techniki relaksacyjne, możecie próbować zastosować je, wchodząc w rolę osoby biernej podczas, na przykład, seksu oralnego. Od niego warto zacząć naukę przeżywania silnego orgazmu. Podstawą jest jednak to, by czynna strona stosunku oralnego wykonywała wszystkie czynności niezwykle powoli, celebrując każdy dotyk.

Orgazm bez poruszania

Jak opanujecie pierwszą technikę, możecie wypróbować tak zwanego ruchu kopulacji. Jest to ćwiczenie, podczas którego powinniście być całkowicie rozluźnieni. Prawdopodobnie na początku nie będziecie też w stanie pozostać w pełni bez ruchu, a na tym sztuka polega, ponieważ obciążać was będą myśli o tym, co druga osoba może złego o was pomyśleć. Jednak nie należy się temu poddawać i zamiast tego starać się całkowicie zrelaksować.

Dlatego dobrze jest wcześniej uzgodnić zasady gry. To ćwiczenie szczególnie podpasuje kobietom, które mają silne mięśnie waginy (tzw. mięśnie Kegla). Tak naprawdę tylko poprzez ich odpowiednie kurczenie będą one w stanie stymulować penisa swojego partnera, nawet bez ruchu miednicy i pośladków. Niektórzy mężczyźni wiedzą, jak wprowadzić penisa i utrzymać jego twardość, nawet bez ruchu i w efekcie czego kobieta osiągnie orgazm. Oczywiście również pozostając w bezruchu. Opisane ćwiczenie jest już wyższą szkołą jazdy (elementem seksu tantrycznego), ale nie jest to powód, dla którego należy z niego rezygnować. W końcu to praktyka czyni mistrza!

Tłum. MT

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: techniki | orgazm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje