Reklama

Durex RealFeel - poczuj się jak olimpijczyk we własnym łóżku

Przeciwdziałanie zawałom serca, wyraźna poprawa kondycji i lepszy humor, to nie obietnica od trenera personalnego w siłowni, a efekt… intensywnych doznań i udanego seksu! Poczuj się jak olimpijczyk we własnym łóżku. Wszystko dzięki Durex RealFeel!

Czy pamiętasz jeszcze, że o dobrą formę fizyczną i idealną sylwetkę możesz zadbać nieco przyjemniej, niż ćwicząc w siłowni? Podnoszenie zimnej sztangi z pewnością daje dużo satysfakcji, ale czy nie lepiej podnieść swoją rozgrzaną partnerkę i przenieść się do łóżka? Sport to dla Polaków ważna część życia - według badań dwie z trzech osób uprawiało regularnie sport w ciągu ostatniego roku.

Reklama

To dużo, ale porównując to do 89,3% Polaków, którzy uprawiają seks, widać znaczną różnicę. Dlaczego nie połączyć sportu i seksu, aby zrobić 200% normy zdrowej i bliskiej naturze?

RealFeel znaczy blisko... i mocno

Wyciskanie na ławeczce, ćwiczenia z ketlem lub zwykły jogging, pozytywnie wpływają na Twoje samopoczucie i kondycję fizyczną. Można jednak sprawnie połączyć pożyteczną aktywność z przyjemnością płynącą z ruchu... we dwoje! A gdyby tak prezerwatywa dostarczała naturalnie intensywnych doznań?

Durex RealFeel zapewnia bezpieczeństwo i komfort fizycznym uniesieniom, gwarantując niespotykane dotąd wrażenie "skóry na skórze". Jak wynika z badań, aż 94% konsumentów potwierdza, że Durex RealFeel to najlepsza prezerwatywa jakiej używali Dzięki materiałowi nowej generacji - RealFeel™, z którego jest wykonana, kochankowie mogą czuć każdy, nawet najdelikatniejszy dotyk partnera.

Prezerwatywa Durex RealFeel jest nielateksowa, dzięki czemu sprzyja rozkoszy bez żadnych barier - tak jakby jej wcale nie było. Żel intymny Durex RealFeel, dzięki aksamitnej i ciepłej w dotyku konsystencji, podniesie temperaturę zbliżenia i pomoże wygenerować jeszcze więcej... energii!

Przyjemność zapisana w... ruchu

Co może nam dać regularny i naturalnie bliski seks z duetem Durex RealFeel?

  • Intensywne doznania sprawią, że nasz puls wzrośnie do 150 uderzeń na minutę, co poprawia krążenie krwi - to tak samo jak w przypadku joggingu.
  • Bliski seks, w naturalniejszy niż podczas ćwiczeń w siłowni sposób, stabilizuje poziom testosteronu i estrogenu w organizmie, czym zapobiega np. zawałom serca.
  • Godzina bliskiego seksu odpowiada 74 minutom podnoszenia ciężarów. Wysiłek może być podobny, ale przyjemność nieporównywalna!
  • Intensywne doznania mogą "kosztować" cię ponad 200 kalorii! Straciłeś kiedyś kalorie w równie bliski naturze sposób?


Sport to zdrowie - seks również, tylko jeszcze bardziej naturalnie! Dzięki duetowi Durex RealFeel możecie połączyć aktywność fizyczną z poprawieniem relacji i... akcji w związku. Zarówno na co dzień, jak i w zaciszu sypialni warto otworzyć się na siebie i poczuć RealFeel!

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje