Reklama

Dla kobiet zrobią wszystko!

Profesjonalne pokazy erotyczne z dużą dawką męskiego seksapilu - to obecnie najbardziej spektakularne produkcje przemysłu rozrywkowego. Wśród kobiet, występy chippendalesów cieszą się ogromną popularnością.

Znakomity, dobrze zbudowany tancerz ze złocistą opalenizną, w którego dłoniach każda kobieta traktowana jest jak księżniczka. O takim facecie marzy niejedna dziewczyna. Trudno jednak go znaleźć, a jeśli już się uda, zazwyczaj jest w pracy i zabawia coraz to nowe panie. Zwykle bowiem jest chippendalesem.

Zwykło się przyjmować, że striptizerkami są wyłącznie kobiety, i że to one urozmaicają panom wieczory kawalerskie oraz inne imprezy. Coraz częściej jednak i panie decydują się na zabawę w towarzystwie wynajętych na tę okazję mężczyzn. Ostatnia noc wolności, to doskonała okazja, by zabawić się w obecności przystojnego pana.

Reklama

Co je przyciąga?

Co tak działa na kobiety, że decydują się zapraszać na imprezy striptizerów? Większość z nich robi to z ciekawości oraz w nadziei na dobrą zabawę. Chippendalesi bowiem znają wiele trików i sztuczek, którymi potrafią urozmaicić każde przyjęcie. Dopracowane choreografie i efekty pirotechniczne przy klimatycznej muzyce sprzyjają tańcu i zabawie. To, że wybrany mężczyzna jest na wyłączność, również przyciąga kobiety. Nie muszą szukać wrażeń, gdyż te przychodzą do nich same.

Szerokie spektrum przebrań, w jakich występują chippendalesi, sprawia, że każda impreza jest niepowtarzalna i zaskakująca. Panie mogą się więc bawić w towarzystwie przystojnego kelnera, dzielnego policjanta bądź dzikiego kowboja. To zapewnia im sporą dawkę rozrywki oraz oderwanie się od rzeczywistości. W takiej atmosferze kobiety mają szansę poczuć się jak nastolatki.

Przykazania striptizera

Ale takie imprezy muszą odbywać się zgodnie z ustalonymi normami oraz powszechnie obowiązującymi kanonami zachowań. Ważny jest tu obustronny szacunek. Zarówno panom nie wolno przekraczać granic prywatności kobiet, jak i kobietom wykorzystywać sytuacji i nakłaniać do niemoralnych zachowań zaproszonych mężczyzn.

Jednak zdarzają się sytuacje, w których dochodzi do przekroczenia granic dobrego smaku. Duże dawki alkoholu oraz temperament niektórych pań, przyczyniają się do niecnych zachowań. Mężczyźni co prawda pokazują ciało, ale na tym powinni skończyć. Mimo, że to tylko występ, panie jednak mogą dotykać tancerzy, a często są do tego nawet zachęcane. Efekty? Złe wspomnienia i wyrzuty sumienia...

Aleksandra Kaczmarek

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje