Reklama

Co ty wiesz o Kamasutrze?

Kamasutra, legendarny traktat o miłości - każdy o niej słyszał, nikt nie przeczytał. Lato to świetny moment, by nadrobić braki w lekturze. Dajemy wam możliwość zapoznania się z treścią klasyki w pigułce. Bez Śiwy, braminów i specyficznego stylu Watsjajany...

Watsjajana to autor tej książki. Jak podaje polska Wikipedia, żył między I a VI wiekiem naszej ery i... był Afroamerykaninem. Taka wiedza w zupełności nam wystarcza, odfajkowujemy "kontekst historyczny" i możemy przejść dalej. Do ciekawszych "momentów".

Reklama

Dobra, trzeba jeszcze przerzucić kilka stron części pierwszej. Prawdziwe dłużyzny a do tego wiele zaleceń mocno się zestarzało. Na przykład, że nie można się bzykać z nadzianymi laskami, czyli w oryginale: "miłowanie niewiast z wyższych stanów (...) jest zabronione".

Ogólnie wszystko podzielone jest tu na części i lekcje. Zgodnie z tym podziałem będziemy podążać. Lecimy dalej do rozdziału o mocnym tytule: "Pouczenia praktyczne o zespoleniu", czyli tyle co: "Jak się dobrze bzykać".

Lekcja 1 - Miłowanie w zależności od wielkości przyrodzenia, czasu i nastroju

Autor tego poradnika ma skłonność do wyliczanek. Wyróżnia więc dziewięć rodzajów seksu w zależności od wielkości członka i rozmiaru pochwy. W skrócie: najlepiej żeby ich rozmiary mniej więcej do siebie pasowały. Najgorzej, gdy członek jest mały.

Wyróżnia też dziewięć rodzajów seksu w zależności od stopnia namiętności obojga partnerów. Są nieśmiali, którzy kryją się z pożądaniem, tłumią orgazm i nie lubią gryzienia się i drapania paznokciami. Są też oczywiście prawdziwie napaleni. No i przeciętni.

Czy kobiety lubią się kochać?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lekcja | kamasutra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje