Reklama

Chcesz częściej uprawiać seks? To prostsze niż myślisz

Nie lądujecie w łóżku razem tak często jakbyś tego chciał? Poza tradycyjnymi metodami istnieją również takie, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Przeczytaj co tak naprawdę "nakręci" na ciebie twoją drugą połówkę.

Wierz lub nie, ale kobiety naprawdę często myślą o seksie. Trzeba tylko znaleźć sposób na to, aby chęci zmienić w czyny. Z całą pewnością pomogą ci w tym opisane poniżej triki. Pamiętaj, że te porady stanowią tylko uzupełnienie twoich starań. Bez nich nic nie wskórasz.

Więcej czerwieni

Za jakim kolorem szaleją kobiety? Zdaniem naukowców jest nim czerwony. I bynajmniej nie mówimy tutaj o barwie lakieru drogiego sportowego samochodu, tylko... twojej koszuli. Zdaniem naukowców kobiety utożsamiają czerwień z władzą i męstwem, dlatego facet noszący ją na sobie jest przez nie uznawany za bardziej atrakcyjnego.

Nasza rada: zainwestuj w ulubioną część garderoby właśnie tego koloru. Dobrym wyborem będzie gustowna koszula lub marynarka bądź mniejszy dodatek, na przykład krawat.

Reklama

Pokaż, że kumasz cha-chę

Wstydzisz się wyjść na parkiet? To błąd! Dyskoteka i klub to idealne miejsce do tego, aby pokazać, że jesteś osobą na luzie, wysportowaną, a w dodatku - z dystansem do siebie. Jest jeden warunek: twoje ruchy nie mogą ograniczać się do kiwania głową. Aby osiągnąć zamierzony efekt potrzebne jest większe zaangażowanie.

Nasza rada: Możesz także spróbować namówić swoją partnerkę na kurs tańca towarzyskiego. Będzie to dla was nie tylko świetny sposób do tego, aby jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. Dzięki temu staniesz się w jej oczach atrakcyjniejszym partnerem - i to nie tylko na parkiecie.

Zabierz ją na siłownię

Już kiedyś wspominaliśmy o tym, że w tym miejscu twoja dziewczyna nabierze ochoty na seks. Dlaczego tak się dzieje? Potwierdzono naukowo, że właśnie po intensywnym wysiłku fizycznym kobiety czują się w łóżku najlepiej.

Nasza rada: Wystarczy zatem zachęcić drugą połówkę do częstszych wypadów na wspólne ćwiczenia lub fitness, by móc cieszyć pożądanymi efektami.  Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na to, że zastosowanie tej rady wyjdzie na dobre nie tylko tobie, zwłaszcza jeśli poty będziecie wylewać wspólnie, ale także partnerce.

Wino - twój najlepszy przyjaciel

Wspominaliśmy już, że kobiety uwielbiają kolor czerwony. Nic dziwnego, że przepadają także za czerwonym winem. Zdaniem naukowców z Florencji kobiety regularnie pozwalające sobie na spożycie lampki tegoż alkoholu są o wiele bardziej chętne do zbliżeń niż te, które nie decydują się na wychylenie choćby kieliszka na specjalną okazję.

Nasza rada: kup dobre, czerwone wino i zaproponuj partnerce wieczór, w czasie którego zabawicie się w sommelierów. Pamiętaj jednak, że nie chodzi o upicie partnerki, a o wspólne smakowanie wina, które może przerodzić się w coś więcej. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | częsty seks | współżycie seksualne | seksapil

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje