Reklama

Bądź kochankiem doskonałym

Chcesz być drugim Don Juanem DeMarco? Oto trzy żelazne zasady, których musisz się nauczyć!

Pierwszym sekretem wielkich kochanków jest to, że starają się zapominać o złych nastrojach kobiety i, jeśli partnerka w taki popadnie, robią wszystko, by szybko ją z niego wyciągnąć. W jaki sposób? Poprzez namiętny seks...

Reklama

Seks na jej zły humor

Bądź gotów do zanurkowania w jej seksualność nawet wtedy, kiedy jej początkowo wydaje się, że nie ma na to ochoty. Seks zawsze pozytywnie wpływa na relacje, budowanie uczucia w związku. Naucz się odróżniać jej poważne problemy (ich raczej nie bagatelizuj i zamiast subtelnie przekonywać ją do seksu, wysłuchaj i porozmawiaj z nią o nich), od drobnych zmartwień (tych, z których możesz ją wyciągnąć wyczerpującą i satysfakcjonującą aktywnością seksualną).

Seks jest najlepszym środkiem odstresowującym na świecie. Tylko pamiętaj, by zacząć od delikatnego trzymania i głaskania jej ręki...

Wyzwól w niej gotowość do eksperymentowania

Drugim sekretem wielkich kochanków jest to, że robią wszystko, by kobiety uwielbiały uprawiać z nimi seks. Jest to powód, dla którego one nie boją się i są gotowe do rezygnacji ze swoich uprzedzeń na rzecz podejmowania nowych, ciekawych form aktywności seksualnych.

Kochankowi doskonałemu nie zdarza się seks z kobietami, które pasywnie leżą i tylko czekają na to, aż ich partner coś wymyśli. Swoją namiętnością powinieneś zmobilizować ją do działania. By rozpalić kobietę, jeśli nie wiesz jak to zrobić, porozmawiaj z nią o jej seksualnych upodobaniach, fantazjach i pragnieniach. Opowiedz jej o tym, jak planujesz ją zaspokoić. Nawet jeśli ona uświadomi sobie, że jej potrzeby są dziwaczne i nieprawdopodobne, zaufa ci i pozwoli na ich realizację.

Seks oralny kluczem do jej bram raju

Boginią seksu w oczach mężczyzn jest kobieta, która wie, jak doprowadzić mężczyznę do dzikiej rozkoszy używając technik oralnych. Tak samo, kiedy to mężczyzna daje kobiecie oralną rozkosz, powinien poczuć, że właśnie otworzył bramy nieba. Dobrze jest, jeśli umiesz nakłonić partnerkę do tego, by dała ci konkretne wskazówki, co zrobić, by jeszcze przez dłuższy czas te bramy się nie zamknęły. Seks oralny to wielka i trudna sztuka, której mężczyzna, by w pełni usatysfakcjonować partnerkę, musi się w końcu nauczyć.

Tłumaczenie MT

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje