Reklama

35 razy lepszy seks - część II

Na początek wprowadź w życie choć kilka z tych porad i zobacz, jak małe zmiany mogą spowodować trzęsienie ziemi w sypialni.

Lekcje miłości

Reklama

11. Zażycz sobie perłowego naszyjnika: korale zapewniają efekt zróżnicowanego poziomu nacisku na penisa, powodując, że ręczne pieszczoty są lepiej odczuwane. Zdaniem Lou Paget - autorki podręcznika "Wielki orgazm"- ona powinna najpierw delikatnie zwilżyć penisa, owinąć perły wokół i następnie powoli przesuwać nim w górę i w dół.

12. Silna ręka: wyjaśnij jej, że mężczyzna w czasie masturbacji przykłada dość dużo siły i nic go bardziej nie frustruje niż delikatne zabawy mięciutkimi paluszkami w kulminacyjnym momencie. Dodaj jednak, że najważniejsze dla ciebie są umiar i to, aby wiedziała, że penisa się nie zgina. Nigdy. Przenigdy.

13. Zamów sobie u niej piosenkę: namów ją, by spróbowała nucić, gdy obdarza cię seksem oralnym. Im niższe tony, tym lepiej - wibracje ust i języka bardzo ci się spodobają.

14. Przypomnij jej, że masz prostatę: w tym rejonie jest zlokalizowanych mnóstwo połączeń nerwowych i stąd też jest on niezwykle wrażliwy. Do prostaty można się dostać wyłącznie przez odbyt. Niech koniecznie zastosuje preparaty nawilżające, choć uciskanie i masaż odcinka między workiem mosznowym i anusem też jest obezwładniające.

15. Kupcie sobie wibrator: to doskonały sposób na grę wstępną. "25 proc. kobiet osiąga orgazm tylko dzięki penetracji, ale liczba ta wzrasta do 93 proc, jeśli partner spędzi ponad 20 minut na zabawach wstępnych"- twierdzi Lou Paget. Spraw, że będzie dochodziła do szczytu częściej i spokojnie czekaj na rewanż. Szczególnie że wibrator nie jest tylko kobiecą zabawką.

16. Dreszczyk emocji: seks przy świadkach to dodatkowe wrażenia i większa przyjemność. Dla zwiększenia rozkosznego dreszczyku emocji - ale bez ryzyka narażania się na konsekwencje prawne - możesz kochać się w oknie sypialni. Jeśli ona jest w połowie ubrana, sąsiedzi nie domyślą się, o co naprawdę chodzi, a ty możesz prowadzić rejestr tych, którzy uchylają zasłonki.

Precyzja pozycji

17. Od tyłu: w pozycji ty na górze, a ona twarzą w dół powinna ścisnąć nogi, ty rozstaw swoje na zewnątrz po bokach. Jej pochwa nieco się skurczy, a wspomagane tarcie to dodatkowa przyjemność.

18. Szarża: superstymulację zapewnia pozycja, kiedy ona jest na górze i odchyli się do tyłu, tak że rękoma opiera się o łóżko. Daje to efekt maksymalnego nacisku twojego penisa na przednią ścianę pochwy. Poproś ją, aby jedną dłoń wsunęła pod swój pośladek i w trakcie stosunku zajęła się twoją moszną.

19. Poślizg: ona klęczy na krawędzi łóżka, tak że jej biust dotyka materaca, ty stoisz za nią. Taka pozycja daje pochyły kąt nachylenia pleców, wydłuża kanał pochwy, a zarazem daje wrażenie jej zacieśnienia. Za te widoki warto oddać pół królestwa - koneserzy twierdzą, że nawet całe - a i ona nie pogardzi delikatną stymulacją sutków przez pocieranie o materac. Oboje wygrywacie.

20. Dźwignia: przybierzcie pozycję klasycznych łyżeczek. Leżąc na prawym boku, wejdź w nią, a ona niech przerzuci lewa nogę przez twoje lewe biodro (ze zgiętym kolanem) i następnie wsuń jej prawą nogę między twoje. To pozwoli jej uchwycić twoją nogę w kolanie, dając rodzaj dźwigni, która może popchnąć za każdym razem, gdy chce zmienić tempo akcji. Dodatkowa stymulacja jąder jej udami i większa głębokość penetracji to coś, czego warto spróbować.

21. Karuzela: wykorzystaj krzesło obrotowe jako stymulator. Wirowanie zakłóca mechanizm równowagi w uchu środkowym, a zaburzenia orientacji dają wrażenie unoszenia się w powietrzu. Niech ona usiądzie na tobie okrakiem, a ty powoli obracaj krzesłem, przyspieszając, kiedy będziecie blisko finału. Wcześniejsze zapytanie, czy nie cierpi na chorobę lokomocyjną na pewno nie zaszkodzi.

22. Misjonarz: kiedy jesteś na górze, oprzyj jej nogi na swoich ramionach. To skraca kanał pochwy i powoduje, że twój członek dociera dalej w głąb. Dla ciebie to gwarancja nowych doznań, a ona będzie pod wrażeniem rozmiaru.

Men's Health

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: góra | W sypialni | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje