Reklama

Targi na kozach i koniach

Rolników z Podlasia czeka rok pełen wyzwań. Olek i Michał z Haciek wypasają swoje krowy. Dzięki bydłu chronione rośliny się rozmnażają. Niestety po upływie terminu dzierżawy pastwiska rolnicy brali udział w przetargu, który nie zakończył się dla nich dobrze.

Obejrzyj 19. odcinek drugiego sezonu oryginalnej produkcji telewizji FOKUS TV "Rolnicy. Podlasie":

Reklama

U Emilii końca dobiega sezon na truskawki, których uprawa jest kolejną ważną gałęzią jej gospodarstwa. Gienio odkrywa, że jeden z jego znajomych musi oddać kozy. Emilka zawsze chętnie przygarnie te zwierzęta w swoim gospodarstwie, dlatego wraz z Gieniem i Andrzejem jedzie do Strabli, by dobić targu.

Lekarz weterynarii Agnieszka odwiedza Jurka z Ciełuszek, który przygotowuje się do aukcji ogierów. Koń musi mieć dokładnie zbadaną mosznę, ale nie chce współpracować. Agnieszka jest jednak nieugięta. Kiedy badanie dochodzi do skutku, Jurek zaprzęga konia do bryczki. To również czeka ogiera na aukcji lub wystawie.


"Rolnicy. Podlasie" w każdą niedzielę o 20:00 w FOKUS TV. Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

FOKUS TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje