Reklama

Rolnicy. Podlasie: Wyprawa po drewno

Kolejna niedziela i kolejny wyczekiwany odcinek przygód najsympatyczniejszych rolników z Podlasia. U naszych bohaterów nadchodzi zima, więc rozpoczęli porządne przygotowania. Główna misja – wyprawa po drewno! To, czym się zakończy, zobaczymy na antenie FOKUS TV.

Reklama

Piąty odcinek trzeciej serii "Rolników. Podlasie" rozpoczynamy od przygotowań do zimy w Plutyczach. Gienek, Andrzej, Jarek i Jastrząb ruszają na wyprawę po drzewo. Pochwalą się oni również nową piłą otrzymaną w prezencie oraz porozmawiają o Promilu i poprzednich psach. W planach mają także... demontaż starego wychodka. 

Reklama

Emilka karmi kozy dyniami, które są dobrym źródłem witamin i naturalnym odrobaczaczem. Opowiada też, jak trafiła do niej nowa dziewiątka wspomnianych zwierząt. Zima, jak nietrudno się domyślić, nie jest czasem odpoczynku dla hodowcy. W gospodarstwie praca jest bez przerwy.

W Pokaniewie Tomek prezentuje budki typu igloo, gdzie trzymane są cielęta. Pozwalają one na przetrzymywanie ich na zewnątrz, nawet w najzimniejszych miesiącach. Pokazuje też wytwórnię biogazu, który będzie przetwarzany na energię elektryczną.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj piąty odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Podlasie | program | emisja | Rolnicy. Podlasie | fokus tv

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje