Reklama

Rolnicy. Podlasie: Wielkie zmiany

U rolników z Podlasia nadchodzą kolejne wielkie zmiany. Gienek i Andrzej w końcu doczekają się upragnionej łazienki. W najnowszym odcinku zobaczymy także, co kryje się pod tajemniczo brzmiącym zabiegiem dekornizacji oraz udamy się na „kozoterapię”. To wszystko w najbliższą niedzielę w telewizji FOKUS TV.

Reklama

W jedenastym odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" nadchodzą wielkie zmiany w Plutyczach u Andrzeja i Gienka. W końcu w ich domu pojawi się długo wyczekiwana łazienka. Przyjedzie hydraulik, który zamontuje instalację oraz bojler na ciepłą wodę. Nasi bohaterowie wybiorą się do miasta, by kupić potrzebne sprzęty do nowego pomieszczenia.

Reklama

W Ciemnoszyjach u Justyny i Łukasza pojawia się weterynarz. Przy okazji okaże się, kto wygrał zakład i która krowa będzie miała młode. Zobaczymy również dekornizację, czyli obcinanie rogów cielakom.

Emilka w Laszkach zachwala "kozoterapię", bo nic tak nie uspokaja jak przebywanie wśród kóz, co potwierdza także babcia Helena. W gospodarstwie codzienne obrządki, dojenie, karmienie, ale też czas na profilaktykę zdrowotną - tym razem Emilka podaje zwierzętom zastrzyki.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj jedenasty odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Podlasie | rolnicy | Rolnicy. Podlasie | emisja | program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje