Reklama

Rolnicy. Podlasie: Weterynarz na wagę złota

U rolników z wielobarwnego Podlasia nie ma czasu na nudę! Już w niedzielę 4 kwietnia czeka nas kolejny odcinek pełen niespodziewanych przygód z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Kolczykowanie krów, ciężkie weterynaryjne decyzje i przede wszystkim miło spędzony czas – to wszystko w telewizji FOKUS TV.

W czwartym odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" w gospodarstwie w Plutyczach u Gienia i Andrzeja odbywa się kolczykowanie krów. Nie jest to proste zadanie, więc Bogdan przyjeżdża do nich z pomocą, aby lepiej poradzić sobie z niesfornymi zwierzętami.

Nie zabraknie też wielu emocji i wzruszeń. Wszystko za sprawą wspomnień i wyznania... Gienia. Co opowiedział przed kamerą? Tego dowiecie się już w najbliższą niedzielę.

U Maćka z Kundzicz pora na podjęcie trudnych decyzji. Razem z panią weterynarz Agnieszką zdecydują o koniecznych zabiegach u byków. Zgodnie z powiedzeniem "weterynarza nic nie przeraża" przystępują do wykonania bardzo wymagającego zadania.

Reklama

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj czwarty odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie | fokus tv | Podlasie | program | emisja | weterynarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje