Reklama

Rolnicy. Podlasie: Natalia jest w ciąży

W zeszłym tygodniu emocje sięgnęły zenitu, gdy dowiedzieliśmy się, że Emilia spodziewa się dziecka. Wydawałoby się, że widzów już nic nie zaskoczy, jednak nie w przypadku rolników z Podlasia. Okazuje się, że kolejna bohaterka jest w ciąży, a jest nią Natalia z Haciek. Najbliższy odcinek już w niedzielę w telewizji FOKUS TV.

W ósmym odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" nie brakuje emocji. Jastrząb odwiedza Gienka i Andrzeja. Nie kryje on zaskoczenia zmianami przeprowadzonymi w gospodarstwie. Przywozi również sprzęt potrzebny do montażu bramy w ogrodzeniu otaczającym posesję.

W Pokaniewie Tomek i Monika wracają wspomnieniami do swoich pierwszych inwestycji. Dokumentaliści rejestrują pracę Białorusinów zatrudnionych przez gospodarzy. Wraz z nimi Tomek rozbiera zniszczony dach stodoły w dawnym gospodarstwie dziadka, aby przygotować pomieszczenie pod nowe inwestycje.

Reklama

U Olka i Michała w Haćkach przychodzą na świat cielęta. Rolnicy pokazują, jak należy karmić stado. Natalia spodziewa się dziecka. Wraz z Michałem zastanawiają się nad imieniem dla córeczki.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj ósmy odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rolnicy | Podlasie | program | emisja | fokus tv

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje