Reklama

Rolnicy. Podlasie: Kochliwego poznasz po... diastemie

Podobno koniowi w zęby się nie zagląda. Racja - tylko darowanemu. Bo kiedy jakiegoś trzeba kupić, to właśnie po stanie jego uzębienia można się wiele dowiedzieć o kondycji zdrowotnej zwierzęcia. Ale wprawny rolnik wie, że diastema między jedynkami wiele mówi o charakterze. Nie tylko konia, ale i człowieka...

Reklama

Co bohaterowie serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" emitowanego w FOKUS.TV potrafią "wyczytać" z końskich zębów? Zobacz wideo:

Reklama

W trzecim odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie", jego bohaterowie Andrzej i Gienek wybrali się na zakupy. Chcą do gospodarstwa kupić konia. Gienkowi bardzo zależy na tym, żeby był w odpowiednim kolorze.

Obejrzyj wideo przed premierą:

To nie jedyne atrakcje trzeciego odcinka serialu. W Plutyczach Gienek i Andrzej postanawiają przeprowadzić krowy z jednego pastwiska na drugie. Proces komplikuje się gdy jedno z zwierząt postanawia wykorzystać chwilę nieuwagi rolników i ucieka. Andrzej i Gienek ruszają w pościg.

Pracowity dzień czeka Sylwię i Karola. Młodzi rolnicy stawiają na uprawy ekologiczne, teren ogrodu warzywnego wyściełają słomą i przykrywają kartonami. W pracy jak zawsze pomaga im trójka dzieci.

Kolejną pracą rodziny jest obuczanie klaczy. Ponieważ może okazać się to niebezpieczne, Sylwia i Karol proszą o pomoc doświadczonych w hodowli koni Agnieszkę i Jarka.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj trzeci odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

***

Zobacz również:

Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje