Reklama

Na Podlasiu żniwa

Rozpoczęły się żniwa. Jedni bohaterowie serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" skorzystają z dobrodziejstw najnowocześniejszych technologii, inni tradycyjnie - z... siły własnych rąk.

Emilka wychodzi ze szpitala i wreszcie wraca do domu. Jej mama i babcia nie ukrywają wzruszenia i tego, że martwią się o zdrowie młodej gospodyni.

Emilka wciąż jest obolała po groźnym spotkaniu z bykiem, ale nie zamierza odpoczywać. Dziś postanawia wyburzyć stary kurnik i otworzyć nowy. W pracy pomaga jej nie tylko mama i babcia, ale też brat, który niedawno wrócił z zagranicy.

Reklama

W Plutyczach nastał czas żniw. Gienio metodą "na ząb" sprawdza czy zboże nadaje się już do skoszenia. W pracach na polu Gieniowi i Andrzejowi pomagają Bogdan i jego synowie.

Żniwa także w Pokaniewie. Monika i Tomek po raz pierwszy będą przechowywać plon w olbrzymich plastikowych rękawach. Dzięki nowoczesnej metodzie ziarno jest nie tylko bardziej pożywne dla krów, ale też łatwiej je przechowywać.

Obejrzyj 22. odcinek drugiego sezonu oryginalnej produkcji telewizji FOKUS TV "Rolnicy. Podlasie":

"Rolnicy. Podlasie" w każdą niedzielę o 20:00 w FOKUS TV. Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

FOKUS TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje