Reklama

Bohaterowie "Rolników. Podlasie": Michał i Natalia z Haciek

Michał, Natalia i ich córka z serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" /FOKUS TV

Michał i Natalia to młode małżeństwo. Poznali się przez Internet. Michał jest ze wsi Haćki, a Natalia z miasta na Suwałkach. Ich losy możesz oglądać w serialu dokumentalnym "Rolnicy. Podlasie" w FOKUS TV.

Michał długo wstydził się powiedzieć Natalii, że jest rolnikiem, bał się, że przez to go odrzuci. Teraz, jako małżeństwo, mieszkają razem na wsi w Haćkach, na gospodarstwie Michała.

Reklama

Natalia powoli przystosowuje się do innego niż w mieście rytmu dnia na wsi. Najtrudniejsze dla niej jest poranne wstawanie.

Michał prowadzi gospodarstwo razem ze swoim ojcem. Mają 40 krów, pola, kombajn i dwa ciągniki. Michał myśli o rozbudowaniu gospodarstwa. Ojciec odradza mu to, uważa, że wystarcza im to co mają, a jak będą mieć więcej, to będzie mniej czasu dla rodziny.

Ojciec Michała został samodzielnym gospodarzem w wieku 14-lat, wtedy zmarł jego ojciec, a on jako najstarszy syn przejął gospodarstwo.

"Rolnicy. Podlasie" w każdą niedzielę o 20:00 w FOKUS TV. Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje