Reklama

Bohaterowie "Rolników. Podlasie": Emilia z Laszek

Emilia przyjeżdżała do dziadków na wakacje. I tak już została... /FOKUS TV

Emilia, po śmierci dziadka, zamieszkała z babcią na wsi. Teraz prowadzi gospodarstwo, ma sto kóz, około dwudziestu krów, kilka cielaków, kilka królików, dwa konie mustangi i jedną gęś. Jej zmagania na gospodarstwie możesz oglądać w serialu dokumentalnym "Rolnicy. Podlasie" w FOKUS TV.

Większość zwierząt w gospodarstwie Emilii jest uratowanych spod noża rzeźnika.

Reklama

Weekendowo i wakacyjnie pomaga jej 14-letni bratanek Adrian. Na co dzień pomaga jej 80-letnia babcia. Pozornie drobna staruszka, ale dwa ogromne stosy porąbanego drewna, leżącego na podwórku, to jej robota.

Emilia jest też panią sołtys wsi Laszki. Jest silną, zaradną kobietą. Ma innowacyjne pomysły na biznes - chce sprzedawać usługę w której klient będzie mógł spędzić dzień na jej gospodarstwie. Nie dość, że pomoże Emilii w pracy, to jeszcze jej za to zapłaci.

Mimo zaradności i samowystarczalności, Emilia jest bardzo samotna. Zdecydowanie brakuje jej drugiej połówki. Emilia po kilka razy ogląda swoje ulubione filmy o miłości.

"Rolnicy. Podlasie" w każdą niedzielę o 20:00 w FOKUS TV. Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje