Reklama

Respect

coty /materiały promocyjne

David Beckham przedstawia nowy zapach dla mężczyzn.

Szacunek jest jedną z powszechnie cenionych wartości, która stanowi spoiwo przyjaźni, koleżeństwa, rodziny czy nawet podejścia do samego siebie. Szacunek jest niezwykle uniwersalną zasadą, która porządkuje nasze życie, a także kompozycję nowego zapachu David Beckham.

 “Jestem bardzo podekscytowany, że mogę przedstawić mój nowy zapach. Kryje on w sobie wszystko z czym chce się utożsamiać. Jego nazwa jest wielowymiarowa i każdy może odnaleźć w niej coś co jest dla niego istotne. Sam zapach stanowi nowoczesną i jednocześnie romantyczną kompozycję zamkniętą w stylowej i eleganckiej butelce." - komentuje David Beckham.

Reklama

Zapach


Współczesna elegancja RESPECT jest zbudowana na bazie drzewno-ziemistego wetiwer. Wyekstraktowany z korzeni tej tropikalnej trawy olejek wetiwier, ma wyraźną nutę dymu, która emanuje niezwykłą męskością. Zgodnie z pojęciem RESPECT, wetiwer użyty w zapachu, pochodzi z  upraw na Haiti  certyfikowanych przez ECOCERT jako przyjazne dla środowiska. Dom zapachów David Beckham wspiera lokalną ludność z Haiti w rozwijaniu metod eco produkcji, które gwarantują unikalną jakość tego cennego składnika, jednocześnie poprawiając standardy życia miejscowych.

Zaprojektowany przez znaną perfumiarkę Nathalie Lorson, RESPECT to wielopiętrowy zapach, który po jasnym jesiennym dniu przywołuje zapach  bogactwa lasu. Tę pełną kontrastów kompozycję otwiera świetlisty mix grejpfruta i soczystego arbuza, zestawionych z ognistym uderzeniem różowego pieprzu, które potęgują uczucie radości. Serce zapachu odsłania czyste tony świeżego połączenia bazyli i lawendy rozświetlonej zimnym dotykiem kardamonu. Nuty głębi ewoluują w niezwykle męskie połączenie aromatów drewna, intensywnej pachuli i głębokiego mchu. RESPECT to niepowtarzalny wyraz prawdziwego współczesnego dżentelmena.

Wyjątkowy design

Zapach RESPECT został zamknięty w wyrafinowanym, a zarazem bardzo stylowym opakowaniu. Elegancka, kwadratowa butelka ozdobiona jest wypukłym wzorem imitującym rozpryskujące się fale. Ten falisty wzór wzbogacony jest srebrnym, metalizowanym wykończeniem butelki, które daje lustrzany efekt. Kartonowe opakowanie w ciemnografitowym kolorze także zyskało graficzny efekt fal. Całość tworzy bardzo elegancki duet.

Nuty głowy:                          grejpfrut, arbur, różowy pieprz

Nuty serca:                           kardamon, lawenda, bazylia

Nuty głębi:                            wetiwier, paczula, mech


KUP NA PREZENT >>


materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje