Reklama

Jakie zapachy wabią kobiety?

Badania dowiodły, że panie mają nawet o 40 procent lepszy węch od panów. Kochają ładne aromaty i na długo zapamiętują te, które dobrze im się kojarzą. Jakie zapachy mogą zwabić kobietę?

Od lat mężczyźni zastanawiają się, w jaki sposób sprawić, by kobieta ich pożądała. Kupują modne ciuchy, czytają mądre książki, a także poszukują idealnego zapachu, który zwróci uwagę płci przeciwnej. Jakie aromaty dają największe szanse powodzenia?

Naturalny aromat pożądania

Reklama

Gdy mówi się o zapachu budzącym pożądanie, większość myśli o feromonach. Mają one bardzo istotne znaczenie w procesie uwodzenia i to od nich może zależeć twoje powodzenie.

Feromony to naturalny aromat, wydzielany przez ludzkie gruczoły zapachowe. To one są odpowiedzialne za twój zapach, gdy się boisz, jesteś zagrożony, a także w momencie podniecenia seksualnego. Choć nie zwracasz na to uwagi, podświadomie rejestrujesz informacje zapachowe wysyłane nam przez otoczenie. Wyczuwając czyjś zapach, znasz jego intencje i na tej podstawie dokonujesz decyzji. Nie da się tego ukryć i zafałszować - to czysta chemia.

Niestety feromony to nie jedyny naturalny zapach, który zwraca na ciebie uwagę płci przeciwnej. Podświadomość każe kobiecie wybierać partnera, którego układ zgodności tkankowej jest zupełnie inny niż u niej. Ma to związek z odpornością, a odmienna konfiguracja zgodności tkankowej ma za zadanie zapewnić jak najlepszą ochronę przyszłemu potomstwu. Informacje na ten temat kobiety są w stanie wyczuć z pomocą swojego nosa, dlatego czasem nawet sztuczne feromony nie pomogą ci w zdobyciu wymarzonej partnerki.

Przyciąganie zapachem

Pragnąc zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, musisz kombinować. Gdy piękna kobieta wchodzi do pomieszczenia, naturalny zapach skóry każdego mężczyzny wabi ją do siebie. To oznacza sporą konkurencję, z której musisz dobrze się wybić. W jaki sposób możesz zwrócić na siebie uwagę?

Czymś, co przyciągnie do ciebie kobietę jest zapach. By wyróżnić się z tłumu, twoje perfumy powinny być intensywne, charakterystyczne, ale też subtelne i nie duszące. W tej roli idealnie sprawdzą się te prezentujące zapachy korzenne i drzewne. Pachną męsko, są silne i łatwo zwracają damską uwagę. Do takich należy między innymi The Golden Secret należący do linii Antonio Banderas Fragrances. Sam aktor określił ten aromat jako "absolutnie idealny eliksir miłosny, który pozwala uwieść kobietę" i jest on dla niego bezkonkurencyjny w tej kwestii.

Również pozostałe zapachy z tej serii: The Secret oraz The Secret Temptation charakteryzuje intensywna, przyciągająca uwagę, korzenna nuta. Pikantna kompozycja aromatów pozwala wyróżnić się z tłumu i nie daje o sobie zapomnieć na długo po spotkaniu. To doskonała recepta na zdobycie serca każdej kobiety. Linia The Secret to druga obok dziennej serii Seduction propozycja Antonio Banderas Fragrances. W Ameryce Południowej, Rosji i na Ukrainie zapachy należące do tej linii są absolutnym numerem 1 na półce perfum lifestyle’owych.

Flakony sygnowane nazwiskiem Antonio Banderasa dostępne są w drogeriach Rossmann.

Drobne szczegóły

Oprócz perfum i naturalnego aromatu swojej skóry nie powinieneś zapominać o drobnych szczegółach, które pozwolą ci utkwić w pamięci płci przeciwnej. Często to właśnie od błahostek zależy, czy zwrócisz na siebie uwagę.

Kobiety kochają zapachy, dlatego oprócz charakterystycznej wody toaletowej zadbaj o dodatki. Aromatyczne kwiaty na powitanie, flakon słodkich perfum w prezencie bez okazji czy pachnące świece i płatki róż dla podkreślenia romantycznego klimatu - dzięki takim szczegółom z łatwością zdobędziesz serce każdej wybranki.

Zapachy odgrywają ogromną rolę w całym procesie uwodzenia. To dzięki nim zwrócisz na siebie uwagę kobiety i zapiszesz się w jej pamięci znacznie wyraźniej. Jeśli zależy ci na tym, by idealnie rozegrać te miłosne podchody, musisz podejść poważnie do kwestii aromatów. Odpowiednie perfumy, pewność siebie i aromatyczne dodatki zagwarantują ci sukces niemal za każdym razem.

Artykuł przy współpracy z Antonio Banderas Fragrances

materiały promocyjne

Reklama