Reklama

Jak hiszpańscy uwodziciele zdobywają kobiety?

O tym, że Hiszpanie są prawdziwymi mistrzami w uwodzeniu nie trzeba nikomu przypominać. Sukcesy zawdzięczają nie tylko aparycji i gorącemu temperamentowi, ale także pewności siebie. Z czego to wynika?

Każdy mężczyzna chciałby choć raz poczuć się jak król uwodzenia. Przyciągać damski wzrok i sprawić, że kobiety go pożądają. Jak to osiągnąć? Musisz wpłynąć na jej zmysły!

Reklama

- Wygląd, aparycja, magnetyzm, esencja perfum - to właśnie rzeczy, które według Antonio Banderasa, hiszpańskiego symbolu męskości, liczą się w tej grze. Kto, jak nie on, zna się na uwodzeniu zapachem? W końcu aktor od 20 lat w ramach Antonio Banderas Fragrances wraz z kreatorami perfum tworzy własne linie zapachowe.

Nienaganny wygląd

Aby przyciągnąć do siebie uwagę płci pięknej już z daleka, musisz dobrze wyglądać. W pomiętym T-shircie, trampkach i z dwudniowym zarostem raczej nie przykujesz wzroku pięknej kobiety. Zależy ci na powodzeniu? Zadbaj o swój look.

Schludne, eleganckie ubranie to jednak nie wszystko. Dobrze przycięty zarost lub dokładnie ogolona twarz i ułożone włosy sprawią, że będziesz wyglądał jak hiszpański uwodziciel i bez problemu zdobędziesz serce każdej damy.

Prawdziwy temperament

Uwodzenie wcale nie polega na odgrywaniu roli macho. Chcąc zdobyć kobietę, powinieneś prezentować się bardziej jako pewny siebie, kochający życie dżentelmen niż nastawiony wyłącznie na podryw, przesadnie eksponujący mięśnie przedstawiciel blokowisk.

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Hiszpanie cieszą się takim powodzeniem u płci pięknej? Nie boją się podjąć wyzwania, są zdecydowani i wiedzą, czego chcą, jednak nie są przy tym natarczywi. W tej grze liczy się odwaga, z jaką podchodzisz do kobiety. Prezentując strach i stresując się przed podjęciem kroku, nie uda ci dobrnąć do celu.

Uwodzenie zapachem

Czymś, co naprawdę przyciąga kobietę jest zapach mężczyzny i jego perfum. Dlaczego tak się dzieje?

- Perfumy to nasza broń w uwodzeniu, nasza wizytówka. Zanim jeszcze przestawimy się komuś, osoba ta już wcześniej wychwytuje nasz zapach. Uwiedliśmy ją, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Nasz zmysł powonienia jest o wiele bardziej potężny i irracjonalny, niż myślimy - mówi Gregorio Sola z Perfumery Center.

Aromat, który roztacza się wokół ciebie, powinien podkreślać twoje najważniejsze cechy, być męski i odważny. Jakie zapachy skuszą kobietę? Na większość pań działają orientalne nuty, które w połączeniu z indywidualnym zapachem skóry tworzą niepowtarzalny męski aromat. Do takich perfum należy między innymi linia Seduction, sygnowana przez Antonio Banderasa. Zapach można kupić w drogeriach Rossmann.

- King of Seduction - królem nie jest ten, kto nosi koronę, ale ten, który wzbudza w kobiecie namiętność - podkreśla hiszpański aktor. Perfumy uwodzą słodkim, owocowym aromatem, by po chwili wyłonić swoją prawdziwą korzenną naturę. Zapach dodaje pewności siebie i jest idealny na ważne dni, kiedy musisz pokazać się z najlepszej strony.


Seduction in Black doskonale sprawdzi się w czasie spotkania, gdy intymność nabiera zupełnie innego aromatu. Orientalny, egzotyczny aromat przyciągnie każdą kobietę i szybko zacieśni wasze relacje.

Ostatnie z serii perfumy Blue Seduction są spontaniczne i eleganckie, takie jak gra zwana uwodzeniem. Świeżość wymieszana z nutą drzewną i wodną to prawdziwa moc zamknięta w niebieskim flakonie.

Pamiętaj, że perfumy powinieneś dobierać w zależności od okazji. Jedne z nich doskonale spiszą się w ciągu dnia, inne dopiero pod osłoną nocy uwolnią swój prawdziwy aromat.

Słuchaj i czaruj

Nienaganny wygląd, przyciągający zapach i pewność siebie wystarczą, by skusić piękną kobietę. Aby ją uwieść i zatrzymać, musisz być dobrym słuchaczem i poświęcić trochę czasu, by nadać magii tej relacji.

Wkręć się w tę grę i pozwól rozmowie płynąć w odpowiednim kierunku. Bądź dżentelmenem i czaruj, a ta znajomość szybko nabierze tempa.

Hiszpańscy uwodziciele nie bez powodu cieszą się powodzeniem u wielu kobiet. Ich wygląd, gra zapachem, a także pewność siebie, przyciągają płeć piękną niczym magnes. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś ty również stał się mistrzem uwodzenia. Nie wierzysz? Spróbuj!

materiały promocyjne

Reklama