Reklama

Seks - to lubię!

Dłużej, lepiej i ciekawiej: Jak wydłużyć seks

Marzysz o długim namiętnym seksie, który stanie się dla twojej partnerki niezapomnianym przeżyciem? Dzięki kilku prostym zasadom możesz to osiągnąć.

Przede wszystkim ważne jest odpowiednie nastawienie. Musisz wierzyć w to, że potrafisz być doskonałym kochankiem i nie zniechęcać się, jeśli na drodze do tego celu zdarzą się drobne niepowodzenia.

Reklama

Nie traktuj seksu zadaniowo - przy takim podejściu łatwiej o frustrację twoją i partnerki, a nic tak nie psuje łóżkowych figli, jak stres i zdenerwowanie. Pamiętaj, że czas, który spędzacie razem na erotycznej grze to nie zawody sportowe ani konkurs, w którym koniecznie trzeba coś udowodnić. To ma być czas radości, relaksu, namiętności, wspólnego doświadczania przyjemności i rozkoszy oraz poszukiwania nowych fantastycznych doznań.

Aby twój seks był długi i urozmaicony, postaraj się zadbać o niego na trzech etapach. Przed spotkaniem z partnerką, podczas gry wstępnej i podczas stosunku.

Zanim się z nią spotkasz

To nie pomyłka. O dobry namiętny i długi stosunek, podczas którego w pełni panujesz nad sytuacją musisz zadbać jeszcze zanim się z nią spotkasz. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i opanowaniu podstawowych technik, zyskasz kontrolę nad własnym ciałem i większą pewność siebie. To ułatwi ci rozwijanie umiejętności doskonałego kochanka już wtedy, kiedy będziesz z kobietą.

Zanim do tego dojdzie możesz zrobić dla siebie trzy rzeczy: ćwiczyć mięśnie dna miednicy, opanować technikę właściwej masturbacji, stosować suplementy wzmacniające potencję.

Dużo mówi się ćwiczeniach mięśni Kegla dla kobiet, ale zestaw dla mężczyzn również istnieje i jest kluczowy w opanowywaniu techniki opóźniania wytrysku i przedłużania stosunku. Jeżeli kiedykolwiek próbowałeś powstrzymać mocz, używałeś właśnie tych mięśni. Możesz ćwiczyć je tak jak wszystkie inne. Napnij mięśnie i trzymaj przez 5 sekund, następnie rozluźnij. Ćwiczenie powtórz pięciokrotnie. Z czasem możesz zwiększać ilość serii, aż do 5 minut. Pamiętaj o 1-2 dniowych przerwach dla zregenerowania się mięśni (nie chcesz chyba doprowadzić do kontuzji).

Zmień swoje nawyki związane z masturbacją - nie dąż do jak najszybszego osiągnięcia orgazmu, a staraj się jak najbardziej przedłużać ten proces. Uruchom wyobraźnię i staraj się tworzyć pobudzające seksualnie fabuły (będziesz je później mógł wykorzystać podczas zabaw z partnerką). Jeśli czujesz, że zbliża się orgazm, zwolnij lub zaprzestań wszelkich ruchów. Zacznij ponownie, kiedy podniecenie lekko opadnie. Warto opanować tę technikę, ponieważ możesz zastosować ją również uprawiając seks z partnerką.

Dbaj o siebie. Korzystaj z suplementów diety, które korzystanie wpływają na potencję i pomagają utrzymać się w dobrej formie. Dzięki nim uzyskasz nie tylko większą sprawność seksualną, ale też większą pewność siebie, a ta pomoże ci w budowaniu radosnego życia seksualnego. Uwierz, nic tak nie szkodzi dobremu seksowi, jak zamartwianie się i niepokój.

Gra warta świeczki

"Droga jest celem" - ta wschodnia mądrość zawiera w sobie klucz do dobrego seksu. Jeżeli chcesz być naprawdę dobrym kochankiem, który doprowadzi swoją partnerkę na szczyty rozkoszy, musisz na chwilę zapomnieć o orgazmie. Celem nie jest jak najszybsze dojście do celu (w takim przypadku może się okazać, że szczyt wprawdzie osiągnąłeś, ale niestety - sam).

Twoim celem powinno być jak najdłuższe przeżywanie rozkoszy, a więc jak najdłuższe dochodzenie do orgazmu, aby w końcu wspólnie go osiągnąć, po drodze czerpiąc maksimum zmysłowej przyjemności. Dlatego warto skupić się na grze wstępnej, która nie powinna być traktowana jako mało istotny wstęp, ale jako integralna i kluczowa część waszego stosunku.

Jeśli chcesz, aby twój seks był długi i urozmaicony możesz wykorzystać trzy sprawdzone sposoby na grę wstępną: masaż erotyczny, odgrywanie ról, wyrafinowane pieszczoty.

Masaż z pewnością spodoba się twojej partnerce. Możecie korzystać z różnych technik (warto przedtem zaczerpnąć nieco teorii), pamiętając o ważnej regule - nie skupiajcie się jedynie na genitaliach - ograniczacie sobie w ten sposób okazję do dokonania wspaniałych odkryć. Korzyści, jakie daje masaż to chociażby: relaks, budowa wzajemnego zaufania, poznawanie erotycznej mapy ciała partnerki, nauka panowania nad własnymi reakcjami. Podczas masażu, o wiele łatwiej niż podczas stosunku, jest zwolnić, kiedy podniecenie nadmiernie narasta. To budowanie techniki, którą można wykorzystać również podczas stosunku.

Odgrywanie ról to nieskończona ilość możliwości. Pamiętaj, że w seksualności kobiet fantazje odgrywają ogromną rolę. Staraj się rozbudować własny świat fantazji erotycznych i zainteresuj się seksualnymi marzeniami twojej partnerki. Jeśli chcesz zyskać w jej oczach opinię doskonałego kochanka, pomóż jej zrealizować jej fantazje lub podpowiedz fabuły, które mogłyby się jej spodobać. Rozmowy na ten temat i same zabawy pomogą wam lepiej poznać wasze wzajemne oczekiwania, potrzeby i najlepsze sposoby ich realizacji. Możecie opierać się wyłącznie na własnej wyobraźni lub zastosować rekwizyty. Możliwości są nieograniczone: od niewinnego kostiumu pielęgniarki po budzące dreszcze akcesoria BDSM (dla zaawansowanych).

Wprowadzając świat fantazji do waszej gry wstępnej, zachowaj jednak ostrożność i staraj się postawić potrzeby swojej partnerki na pierwszym miejscu. Jeśli po głowie chodzi ci grupa niewolnic spełniających wszystkie twoje życzenia lub wizyta w rezydencji Playboya, lepiej zachowaj to dla siebie. Przynajmniej na jakiś czas...

Podczas gry wstępnej możecie też stosować pieszczoty będące idealnym treningiem pomagającym przedłużyć stosunek. Partnerka może pieścić twojego członka, a kiedy czujesz, że zbliża się wytrysk może przytrzymać trzon penisa dociskając kciukiem miejsce poniżej żołędzi, od spodniej strony. Kiedy podniecenie nieco opadnie możecie kontynuować pieszczoty. Powtarzanie tej zabawy zwiększy twoje możliwości przedłużenia stosunku

Pozycje pomagające przedłużyć stosunek

Opanowanie technik pozwalających przedłużyć stosunek, wymaga trochę czasu, ale zanim dojdziesz w tej dziedzinie do perfekcji, możesz sobie pomoc stosując odpowiednie pozycje idealne będą: pozycja klasyczna, z boku i na siedząco.

Pozycja klasyczna być może nie kojarzy się z jakimś szczególnym wyczynem łóżkowym, ale ma swoje zalety. Dla mężczyzny, który chce opanować techniki przedłużania stosunku, jest wręcz idealna. Pozwala regulować tempo i np. zwalniać, kiedy czuje nadchodzący wytrysk lub nawet wysunąć członka z waginy partnerki i przytrzymać mocno u nasady, aż do momentu, kiedy można kontynuować.

Jedną z najlepszych pozycji pozwalających przedłużyć stosunek jest pozycja z boku na leżąco. Jej dodatkową zaletą jest to, że jest wygodna i niewymagająca sprawności fizycznej, może więc być stosowana przez każdego.

Dobrą pozycją jest też ta, w której mężczyzna siedzi, a kobieta siada na jego udach twarzą do niego.

Inny dobry sposób to... zmiana pozycji. Kiedy czujesz zbliżający się orgazm, zaproponuj zmianę. Da ci to chwilę cennego czasu na odzyskanie kontroli nad ciałem.

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: stosunek | sceny łóżkowe | seks | urozmaicenie