Reklama

Konkurs – Zostań testerem Philips OneBlade Pro

Marzysz o idealnie przyciętym zaroście, ale każdy kontakt skóry z maszynką wywołuje podrażnienia? Potrzebujesz jednego narzędzia, które sprosta potrzebom nowoczesnego mężczyzny? Wypróbuj Philips OneBlade Pro.

To nie jest zwykła maszynka do golenia. To OneBlade Pro, czyli nowe rozwiązanie do przycinania, nadawania kształtu i golenia zarostu o każdej długości. Innowacyjne ostrze nie goli zbyt blisko skóry, przez co nie powoduje dyskomfortu, ale równocześnie pozwala na precyzyjne wymodelowanie (lub usunięcie) brody lub wąsów.

Reklama

W urządzeniu zamontowano nożyk, który w ciągu sekundy wykonuje 200 ruchów, przez co zapewnia efektywne golenie nawet długich włosów. Część tnącą producent zabezpieczył dodatkową powłoką i zaokrąglonymi bokami, więc nie ma mowy o zacięciach czy otarciach. Kształt OneBlade Pro dostosowuje się do indywidualnych rysów twarzy, dzięki czemu łatwo można dotrzeć nawet do problematycznych miejsc na męskiej szczęce czy w okolicy nosa.

O jego zaletach przekonało się już wielu facetów.  Chcesz dołączyć do grona testerów? Odpowiedz na proste pytania: która cecha OneBlade Pro najbardziej cię przekonuje i dlaczego to właśnie ty powinieneś zostać testerem?

10 najlepszych odpowiedzi nagradzamy golarkami hybrydowymi Philips OneBlade Pro.

materiały promocyjne

Reklama