Call of Duty: Modern Warfare 2 - zwiastun odświeżonej wersji megahitu!

Jedna z najbardziej kultowych wysokobudżetowych gier wideo w historii elektronicznej rozrywki powraca. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, w pełni ulepszone doświadczenie dla pojedynczego gracza cieszącej się uznaniem krytyków produkcji, jest już dostępne do zakupu, najpierw na PlayStation 4 w PlayStation Network, a także w przedsprzedaży na innych platformach. Gra zawiera pełną, oszałamiającą wizualnie kampanię – z obsługą rozdzielczości do 4K i wsparciem HDR na konsoli; oraz brakiem ograniczenia w wyświetlaniu klatek na sekundę, a także wsparciem ultraszerokich monitorów na PC.

„Kampania Modern Warfare 2 była niesamowita. Wszyscy pamiętamy jakie wrażenie pozostawiła w nas ta historia. Była bardzo wyjątkowa i dziękujemy Infinity Ward za stworzenie tak niesamowitych wrażeń ” – powiedział Thomas Wilson, dyrektor studio w Beenox.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered jest już dostępne poprzez PlayStation Network. Gracze, którzy dokonają zakupu, otrzymają również, bezpłatnie przy zakupie, klasyczny pakiet Ghosta z Underwater Demo Team do Call of Duty: Modern Warfare, zawierający charakterystyczne umundurowanie Ghosta z UDT, inspirowane misją „Jedyny łatwy dzień… był wczoraj”, która – wypełniona akcją – skupiała się na ratowaniu zakładników z platformy wiertniczej w Arktyce.

Oprócz skórki Operatora Ducha, gracze otrzymają również dwa schematy broni, talizman, nowe wykończenie, odzywkę, animowaną wizytówkę, emblemat i pominięcie dwóch poziomów Karnetu Bojowego, natychmiast dostępne w Call of Duty: Modern Warfare i niedawno wydanym Call of Duty: Warzone.
Najlepsze tematy