Reklama

Wyszywane na skórze: Tatuaże, które robią furorę!

Eduardo "Duda" Lozano to tatuażysta, który swój zawód wykonuje od 2002 roku. Międzynarodową sławę zyskał jednak niedawno, gdy próbując nowych form wyrazu, przypadkiem wykształcił zupełnie nową, trójwymiarową technikę tatuowania.

Trzy miesiące temu Eduardo wpadł na pomysł połączenia swoich dwóch profesji: tatuażysty i projektanta naszywek na czapki i koszulki. W ten sposób powstał pierwszy tatuaż z serii: kot Garfield, wyglądający niczym naszyty na skórę. Artysta poszedł za ciosem i tego samego dnia wytatuował też Chojraka - tchórzliwego psa. Po zamieszczeniu zdjęć swoich prac na Instagramie, okazało się, że te bardzo się spodobały, a do studia "Tattoo You", które przytomnie zaoferowało mu pracę, zaczęły się ustawiać kolejki chętnych na podobne dziary wyszywane atramentem na skórze.

Dziś Eduardo "Duda" Lozano jest uznawany za pioniera nowego stylu i zapraszany na festiwale tatuażu na całym świecie. Nieźle jak na parę miesięcy, prawda? Zobaczcie jego prace, a sami zapragniecie mieć choć mały tatuażyk jego autorstwa...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje