Reklama

Wariat: Zagadkę umysłu można rozwikłać

W "Wariacie" w rolach głównych zobaczymy Emmę Stonę Jonaha Hilla /materiały prasowe

Zapowiada się niecodzienna podróż w głąb ludzkiego umysłu. "Wariat" to nowy serial od Netflix i to w naprawdę gwiazdorskiej obsadzie. Spodziewajcie się niespodziewanego!

Reklama

Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, Wariat opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym – każde z innego powodu.

Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swoją nieudaną relacją z matką i siostrą; Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii.

Reklama

Życie obojga nie potoczyło się zbyt pomyślnie, cała nadzieja w nowej radykalnej terapii lekami. Jej twórca, doktor James K. Mantleray (Justin Theroux), twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu - od choroby psychicznej po złamane serce.

Dwójka bohaterów udaje się, wraz z innymi nieznajomymi, do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków, który, według zapewnień, ma na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem...

Zwiastun produkcji możecie obejrzeć poniżej. Serial zadebiutuje na platformie Netflix już 21 września.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wariat | Netflix | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje