Reklama

Świat w ogniu: Gerard Butler powraca jako Mike Banning!

"Świat w ogniu" to trzecia część przygód Mike'a Banninga granego przez Gerarda Butlera /materiały prasowe

​"Bardzo mnie ucieszyła możliwość powrotu do tej serii, by spróbować pokazać moją postać w zupełnie innym świetle" - mówi Gerard Butler zapowiadając najbardziej osobistą ze wszystkich część z serii. "Świat w ogniu" od piątku w kinach!

Aktor wyznaje, że od początku chciał, by seria skierowała się w rejony kina akcji z domieszką wiarygodnej psychologii postaci, w które łatwo uwierzyć. 

Dla Butlera Mike Banning nigdy nie był jedynie wyidealizowanym twardzielem z hollywoodzkiego kina akcji, lecz zwyczajnym człowiekiem o niezwyczajnych umiejętnościach, który stał się najlepszym z możliwych wojowników, ale zapomniał o sobie. 

"Czułem, że nadszedł czas, by ujawnić widzom prawdziwe oblicze Mike’a Banninga, wyszkolonego zabójcy, który przestał rozpoznawać się w lustrze", twierdzi Butler.

Reklama

O filmie:

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. 

Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

"Świat w ogniu" pojawi się na ekranach polskich kin 23 sierpnia 2019 r.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Świat w ogniu | premiera | film | Gerard Butler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje