Reklama

Nieobliczalny: Sezon kinowy rozpocznie Russell Crowe!

Russell Crowe, zdobywca Oscara za rolę w słynnym „Gladiatorze”, tym razem wcieli się człowieka, którego nie chcielibyście spotkać na ulicy. Premiera "Nieobliczalnego" w polskich kinach już 3 lipca.

Tego ranka Rachel jest już spóźniona do pracy, a przedzieranie się przez zakorkowane miasto to prawdziwa walka z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są sfrustrowani i wzburzeni, ale jeden z nich jest tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu.

Gdy Rachel zatrąbi na niego na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców.

Najnowszą produkcję Derricka Borte'a nie bez przyczyny porównuje się do słynnego "Upadku" z Michaelem Douglasem, co zresztą możecie zobaczyć na powyższym zwiastunie.

Crowe to niejedyne rozpoznawalne nazwisko związane z filmem. Na ekranie zobaczymy również Caren Pistorius oraz Jimmiego Simpsona znanego fanom takich seriali jak "House of Cards" czy "Westworld".

"Nieobliczalny" będzie pierwszą dużą premierą, która pojawi się w nowootwartych kinach. Pierwsze seanse zaplanowano na 3 lipca.

Reklama

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nieobliczalny | Russell Crowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje