Reklama

Książę klaunów, zbrodni i porno. Joker szczytuje na Pornhubie

​Stało się to już małą tradycją, a na pewno trendem, że po premierze dużej hollywoodzkiej produkcji serwis Pornhub notuje pokaźny wzrost wyszukań związanych z tym filmem. Internauci złaknieni są niegrzecznych przeróbek z ich ulubionymi bohaterami z ekranu. Nie inaczej jest z najnowszym obrazem o Jokerze.

Film "Joker" z Joaquinem Phoenixem wszedł na ekrany kin 4 października. W ciągu kilku dni zdobył niemałą popularność i uznanie widzów, krytyków i, jak pokazują statystyki, użytkowników serwisu z filmami dla dorosłych.

Reklama

Pracownicy serwisu przeprowadzili dogłębną analizę ruchu związanego z frazami odnoszącymi się do historii Jacka Napiera ze stajni DC.

Wystarczyły cztery dni od premiery filmu, żeby użytkownicy Pornhuba wpisali słowo "Joker" w wyszukiwarce aż 741 tys. razy. Jeśli chodzi o wynik poszczególnych dni, to jak na razie szczyt nastąpił w niedzielę, 6 października. Wtedy wynik wyniósł 291 tys. prób wyszukania filmów z upiornym błaznem.

Dla porównania, kiedy do kin wchodził film "Suicide Squad", w którym pojawiła się postać Jokera grana przez Jareda Leto, internauci nie zerwali się aż tak żwawo do szukania pikantnych produkcji z nim w roli głównej. Ich wyobraźnię rozpaliła wtedy Harley Quinn.

Notabene, Harley była najczęściej wyszukiwaną w serwisie postacią związaną z grami lub filmami przez trzy lata z rzędu: w 2016, 2017 i 2018. Dopiero w tym roku zdetronizowała ją Kapitan Marvel. Choć do końca 2019 zostało jeszcze trochę czasu i wszystko może się wydarzyć...


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje