Reklama

Call of Duty: Modern Warfare Sezon Drugi - zabawa zaczyna się na nowo!

Do Call of Duty powraca ulubieniec graczy Simon „Ghost” Riley, ale to nie koniec niespodzianek w Sezonie Drugim! /materiały prasowe

Call of Duty: Modern Warfare zostaje rozszerzone o nową zawartość Sezonu Drugiego, wypełnioną bezpłatnymi mapami multiplayer, trybami i bronią, dostępnymi dla wszystkich graczy. Co znajduje się w pakiecie?

Wracając do miejsca, w którym historia została poprzednio zakończona, w Drugim Sezonie siły Koalicjantów i Wiernych muszą odłożyć na bok swoje waśnie, aby wspólnie rozpracować plany terrorystów i zapobiec przeraźliwej katastrofie nuklearnej oraz dowiedzieć się, gdzie Al-Qatala przetrzymuje sowiecką głowicę nuklearną. 

Reklama

Sezon Drugi zapewnia stały dopływ nowej zawartości do Modern Warfare dla wszystkich graczy z dodatkową treścią i playlistami, które będą udostępnianie w tygodniowych odstępach.

Nowe mapy trybu Multiplayer: 

W Rust, uznanej mapie powracającej z Call of Duty: Modern Warfare 2, gracze wskakują w intensywną, szybką bitwę na placu naftowym na środku pustyni. W zupełnie nowym Atlas Superstore, gracze przemierzają wielkopowierzchniowy magazyn zajęty przez siły Al-Qatala  zapewniające punkty ostrzału z unikalnym polem widzenia. 

W późniejszej części sezonu Khandor Hideout dołączy do rotacji jako odizolowana, pustynna strefa zmieniona w pole bitwy, przystosowana do wszechstronnych taktyk i różnorodnych stylów gry.

Nowa mapa Wojny Naziemnej: 

W Zhokov Boneyard, rozległym złomowisku samolotów w Verdansku, przebijaj się przez budynki czołgiem, znajdź idealną pozycję snajperską lub idź na całość w bitewnej szarży.

Nowe mapy trybu Strzelanina: 

Klasyczna mapa Modern Warfare, Rust, pojawi się także jako mapa trybu Strzelanina, zapewniając nowe pole dla intensywnych potyczek 2 na 2. W Bazaar, które zostanie udostępnione w późniejszej części sezonu, gracze doświadczą emocjonujących Strzelanin, poruszając się ciasnymi uliczkami Urzikstanu.

Nowe tryby multiplayer: 

W playliście według reguł Ligi Call of Duty dostępnej już teraz, wszyscy fani mogą poczuć się jak pro gracze. W dalszej części Sezonu Drugiego, Gunfight Tournaments powróci i pozwoli graczom na pojedyncze eliminacje w potyczkach 2 na 2, celem walki o nagrody. W późniejszej części Sezonu Drugiego, udostępnione zostaną kolejne tryby, w tym popularny Demolition, stawiający przeciwko sobie dwie drużyny, których celem jest atakowanie lub niszczenie wyznaczonych miejsc z bombami.

Nowe wyzwania: 

Cztery nowe wyzwania zostaną włączone do Drugiego Sezonu, aby gracze mogli przetestować swoje umiejętności i zdobyć nawet trzy gwiazdki rankingowe oraz XP. W Quad Race wskocz na ATV i opanuj trasę, aby uzyskać jak najszybszy czas. W Fire in the Hole ćwicz umiejętności rzucania przez ciskanie śmiertelnym wyposażeniem w wyznaczone cele. W Price’s Alley, ćwicz szybkie podejmowanie decyzji i eliminuj wrogów, którzy nacierają falami pośród cywili. W Behind Enemy Lines, znajdź i wyeliminuj wszystkich wrogów na obszarze operacji, tak szybko, jak to możliwe.

Gracze, którzy nabędą Karnet Bojowy Drugiego Sezonu, zostaną natychmiast nagrodzeni odblokowaniem kultowego i lubianego przez fanów Operatora Sił Specjalnych Simona "Ghosta" Rileya, który jest grywalny we wszystkich trybach gry wieloosobowej i Operacji Specjalnych, a także dostępem do jeszcze większej liczby planów broni, tokenów XP, skórek Operatorów, wyzwań i zegarków. Ponadto gracze, którzy osiągną poziom 100, odblokują w sumie 1300 punktów COD, które można wykorzystać, aby zdobyć jeszcze więcej fajnych elementów ze Sklepu.

Call of Duty: Modern Warfare jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare | drugi sezon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje