Reklama

Wybierz królową piękności

Dwadzieścia seksownych Polek robi furorę na Fuerteventurze. Jeszcze nie było takiego mężczyzny na tej słonecznej wyspie, który nie obejrzałby się za pretendentkami do tytułu Queen of Poland 2011. Hiszpanie mają już swoje faworytki, a ty? Głosuj!

W niedzielny wieczór na tarasie czterogwiazdkowego hotelu R2 Rio Calma, położonego nad samym brzegiem Oceanu Atlantyckiego, wybrana zostanie Queen of Poland 2011. Przyznanych zostanie również kilka tytułów nadawanych przez sponsorów imprezy, np. Queen of Itaka. Ty także możesz oceniać dziewczyny - weź udział w zabawie i wybierz najpiękniejszą!

Reklama

Węże, piasek z Sahary i ciągła obserwacja

Do konkursu Queen of Poland 2011 zgłosiło się kilkaset dziewczyn w wieku 16-26 lat. Uczestniczki mogły zgłaszać swoją kandydaturę także biorąc udział w plebiscycie organizowanym przez portal INTERIA.PL. Wyborem internautów, dziesięć najpiękniejszych dziewczyn wystartowało w ćwierćfinale konkursu bez konieczności brania udziału w wyborach regionalnych.

W trakcie kolejnych etapów konkursu wyłoniono dwudziestkę najpiękniejszych dziewczyn, które wyjechały na finał zorganizowany na Wyspach Kanaryjskich.

W czasie tygodniowego pobytu na Fuerteventurze pretendentki do tytułu Queen of Poland 2011 poznały uroki tej wulkanicznej wyspy, m.in.: szalały na jednej z najlepszych plaż, gdzie piasek został przywiany aż z Sahary, próbowały sił w windsurfingu czy trzymały na rękach ogromnego pytona.

Aż do niedzielnego finału dziewczyny są pod baczną obserwacją jurorów, którzy zwracają uwagę na ich wygląd i maniery, np. podczas posiłków. Ty także możesz oceniać kandydatki i zdecydować, która z nich ma największe szanse otrzymać tytuł Queen of Poland 2011.Wystarczy, że weźmiesz udział w naszej zabawie!

Sponsorami Queen of Poland 2011 są m.in.: Itaka, Seat, Samsung oraz Attraction Paris.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje