Reklama

Taniec z gwiazdami mi pomógł!

Joanna Koroniewska, czyli Małgosia Mostowiak z serialu "M jak Miłość", cieszy się, że udział w programie "Taniec z gwiazdami" zmienił opinię widzów na jej temat.

- Telewidzowie nie darzą zbytnią sympatią kreowanej przez mnie postaci w serialu "M jak Miłość" - mówi aktorka. - Małgośka w wielu sytuacjach zachowuje się egoistycznie, jest niedojrzała, zdarza się, że krzywdzi ludzi. Ja prywatnie jestem zupełnie inną osobą. Jestem uporządkowana, mam jasno wytyczone cele w życiu, wiem, czego chcę, jestem osobą odpowiedzialną.

Reklama

Dlatego aktorkę trochę denerwował fakt, że wiele osób utożsamia ją z Małgośką i uważa, że Koroniewska jest osobą niesympatyczną.

- W "Tańcu z gwiazdami", programie, który jest emitowany na żywo, miałam okazję pokazać, jaka jestem naprawdę - mówi aktorka. - Zdarzało się, że po wyłączeniu kamer podchodziły do mnie różne osoby spośród publiczności i mówiły, że nie wiedziały, że jestem taka sympatyczna... taka inna niż Małgośka. W pewnym sensie byłam zadowolona, że uważali mnie za taka zołzę, jak Małgośka, bo to oznacza, że gram tę postać przekonywująco. Z drugiej strony to jednak trochę męczące, gdy ludzie uważają cię za kogoś, kim nie jesteś.

mw

Zobacz galerię jej zdjęć!


MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | miłość | taniec | 'Taniec z gwiazdami' | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje