Reklama

Seks na ostro

Kamera-akcja!

Reklama

Nagrywanie domowych erotyków do niedawna należało do wyjątkowych ekstrawagancji. Bynajmniej nie z pobudek moralnych, ale technicznych. Dziś, kiedy kamery są tanie i dostępne, nic nie stoi na przeszkodzie, by zasilić domową wideotekę czymś, co podnosi ciśnienie nieporównywalnie szybciej, niż profesjonalne filmy tego typu.

Przygotowanie
"Najpierw zaopatrzcie się w sprzęt. Niech będzie łatwy w obsłudze! - przestrzega Candida Royalle, autorka książki. "Jak powiedzieć nagiemu facetowi, co ma robić". Długie przygotowania, konieczność stawiania, dopasowania światła itp. burzą erotyczny nastrój".

Akcja
Seks jest przyjemny, kiedy się go uprawia, ale może stracić ten walor, kiedy się go ogląda, zwłaszcza jeśli jak na dłoni widoczne są mankamenty ciała. "Praktyczna rada: unikajcie źródła światła znajdującego się nad głową. Powoduje cienie, które nie najlepiej służą naszej sylwetce, uwypuklając detale raczej na to niezasługujące" - wyjaśnia dr Robert Birch, seksuolog kliniczny.

Historia przypadku
"Poznałem na delegacji bardzo seksowną dziewczynę. To było podczas mojego pierwszego szkolenia. Pokazała mi śliczną, malutką kamerę cyfrową i w hotelowym pokoju wyszeptała: Zróbmy coś szalonego. Dałem się ponieść, potem do rana oglądaliśmy nasze wyczyny i kochaliśmy się znowu i znowu. Jakie było moje zdziwienie, gdy po miesiącu zobaczyłem ten film na mojej służbowej skrzynce mailowej; nie muszę dodawać, że nie ja jeden go dostałem. Nazywał się "Zmiennicy". Okazało się, że została zwolniona, a ja awansowałem na jej miejsce. To była zemsta w hollywoodzkim stylu. Ostrzegam: nie daj się namówić na seks przed kamerą, jeśli robisz to z koleżanką z pracy, przełożoną, kumpelą twojej narzeczonej albo gdy jesteś żonaty" - Leszek, dyrektor strategiczny.

Przebieranki

Któż nie zna popularnych zabaw z podziałem na role, np. w szefa i sekretarkę, nauczyciela i uczennicę?Takie zabawy opierają się na zasadzie: jeden ma władzę, drugi jest na jego łasce. Dają piorunujące efekty w dłuższych związkach opartych na zdrowych relacjach. Poczucie humoru jest absolutnie niezbędne.

Przygotowanie
Zabawy intymne tego typu najlepiej rozgrywać w domu. Ryzyko przyłapania przez kogoś niepożądanego mogłoby poważnie nadszarpnąć reputację i zamiast zaznać ekstazy, będziesz cieszył się przezwiskiem "zboczek".

Akcja
Do zabawy w ten sposób przydadzą się zdolności aktorskie i trochę rekwizytów. "Moi klienci wciąż zaskakują mnie żądaniami. Nie tak dawno odgrywałam pielęgniarkę, a klient - chorego pacjenta. Nawet przyniósł mi strój. Innym razem on był Rasputinem, a ja hrabiną. Kiedyś jakiś facet chciał być psem, a ja lałam go smyczą. Najczęściej jednak oni marzą o tym, by wcielić się w rolę alfonsa. Słowo daję, facetów kręcą niewyobrażalne rzeczy!" - zwierza się Sylwia, luksusowa dziewczyna do towarzystwa.

Historia przypadku
"Wymyślamy zabawy w ważniejsze rocznice naszego związku. Oboje to uwielbiamy. Ostatnio Magda zaproponowała, że pójdziemy do baru, a ja będę ją podrywał. Jeszcze nigdy nie graliśmy naszych ról poza domem. Spotkaliśmy się po pół godzinie. Ledwo ją poznałem. Miała czarną perukę i okulary. Pachniała nowymi perfumami. Udawała kogoś zupełnie innego. Prowadziliśmy flirt, jakbyśmy byli obcymi sobie ludźmi. Nie muszę wspominać, że seks tej nocy był równie niezapomniany" - Adam, grafik.

Dowiedz się więcej na temat: świat | przyjemność | ciało | gadżety | łóżka | zabawy | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje