Reklama

"Króliczki" w reality-show

Hugh Hefner, blisko 80-letni ojciec "Playboya", postanowił udowodnić, że nadal potrafi szokować. Hugh zgodził się na reality-show o życiu w jego słynnej rezydencji.

Widzowie obejrzeli właśnie pierwszy odcinek "The Girls Next Door".

Reklama

Telewizje od wielu lat próbowały namówić Hugh Hefnera na udział w reality-show. Ikona hedonistycznego stylu życia, twórca jednej z najlepiej rozpoznawanych marek świata, w końcu uległ pokusie.

- Prawdę mówiąc nie jestem zwolennikiem tego typu rozrywki i rzeczywiście namawiano mnie na takie przedsięwzięcie przez ostatnie 3 - 4 lata. W końcu zgodziłem się, ponieważ akurat to reality-show wydaje się mieć sens. Sama koncepcja jest fascynująca - pokazuje życie w rezydencji widziane oczyma moich "króliczków", tym samym nie czuję na sobie aż tak wielkiej presji - mówi Hugh Hefner.

Hefner zgodził się na udział w reality-show, dopiero gdy upewnił się, że będzie miał absolutną kontrolę nad tym co zobaczą widzowie. Kamera będzie zaglądać w różne miejsca słynnej posiadłości "Playboya", ale pod uważnym okiem głównego bohatera. I to nie Hefner, ale właśnie "króliczki" będą opowiadać o swoim życiu, miłości, marzeniach i rywalizacji.

- Będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć wszystko - również to, co dzieje się za kulisami. To jakby widok z lotu ptaka na życie w rezydencji Playboya. Dowiecie się nie tylko jak żyją króliczki, ale też jakie są ich marzenia. Zobaczycie moją posiadłość od kuchni. Jestem przekonany, że będzie to wspaniałe reality-show - zapowiada Hefner.

Jedni zazdroszczą Hefnerowi jego pikantnego stylu życia, inni nim gardzą. Sam zainteresowany twierdzi, że jest najlepszym przykładem braku hipokryzji w kwestii seksualności.

- Większość ludzi - świadomie bądź też mniej świadomie, dzieli się swoimi partnerami z kimś innym. Jeśli umawiasz się z kimś na randkę w poniedziałek, a we wtorek spotykasz się z kimś innym - to w zasadzie jest to pewna odmiana mojego postępowania. Zamiast jednak robić to za czyimiś plecami, my trzymamy się razem - wychodzimy razem, razem imprezujemy. Podoba mi się taki model życia - to zdanie Hefnera.

Zobacz galerię "Tak się bawi Playboy"

VIP - Wydarzenia i Plotki oglądaj w telewizji TV 4 w soboty o godz. 12.00. Zobacz też internetowe strony programu: www.viptv4.interia.pl

VIP TV 4

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: króliczek | widzowie | Hugh Hefner | show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje