Reklama

Gdzie na seks-wczasy?

Jeśli jesteś miłośnikiem seks-turystyki powinieneś zapoznać się z naszą mapą najlepszych kierunków. Obok Tajlandii i Filipin znalazły się na niej także Kanada, Australia i... Szwajcaria.

Pierwszym krajem, który kojarzy się z seks-turystyką, jest oczywiście Tajlandia. W większości barów kelnerki są w istocie prostytutkami. Panowie, którzy chcą czegoś więcej niż przyniesienia drinka, muszą uiścić stosowną opłatę w barze (taka opłata jest zawsze stała). Po miłosnym spotkaniu płaci się również "kelnerce", jednak stawki te podlegają negocjacji.

Reklama

Hrabstwo Nye, stan Nevada, USA

Hrabstwo Nye, które znajduje się niedaleko Laz Vegas (dokładnie dwie godziny drogi) słynie z prężnie działających domów publicznych. Nic dziwnego, skoro Nevada jest stanem, w którym prostytucja jest legalna. Zainteresowanych informujemy, że najlepsze przybytki rozkoszy noszą nazwy "The Chicken Ranch" i "Sheri's Ranch".

Australia

Amatorzy przygodnego seksu powinni wziąć pod uwagę dwa stany - Queensland i Victoria. W pierwszym działa legalnie 25 domów publicznych, w drugim aż 95. Dodatkowo w Victorii można wybrać się do bardziej kameralnych miejsc, których (szacunki na podstawie wystawionych licencji) działa ok. 2 tys.

Filipiny

Podobnie jak w Tajlandii, pań do sypialnianego towarzystwa należy szukać w barach. Warto wspomnieć, że opłata uiszczana za barem służy m.in. regularnemu badaniu dziewcząt na obecność wirusa HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową.

Holandia

Holenderska dzielnica "czerwonych latarni" jest zdecydowanie najpopularniejszym tego typu miejscem na świcie. Panie zachęcają swoich klientów m.in. rozbierając się w szklanych gablotach. Większość domów publicznych działa legalnie (zawsze warto zapytać o licencję), a w całym kraju do dyspozycji jest ich ponad 100 tys.

Szwajcaria

Dla tych, którym szczególnie zależy na dyskrecji, idealnym miejscem będzie Szwajcaria. W legalnych domach publicznych pracują eleganckie (i często badane) kobiety, które czasem (i za odpowiednią opłatą) zgadzają się umilać klientom cały pobyt.

Czechy

Okazuje się, że nasi sąsiedzi są równie liberalni jak Holendrzy. Prostytucja jest w Czechach legalna, w samej tylko stolicy pracuje ok. 10 tys. prostytutek. Miłośnicy spotkań indywidualnych powinni zajrzeć do jednej z lokalnych gazet w poszukiwaniu interesujących anonsów.

Kanada

Kanada, podobnie jak Szwajcaria, jest idealna dla tych, którzy szukają rozkoszy i dyskrecji. Prostytucja nie jest nielegalna, ale nie istnieje system licencji, wiec większość usług oferuje się w domach. Chętni (do zarobku i seksualnych zabaw) umawiają się przez Internet i telefon.

Od redakcji: Sugerujemy, żeby dokładnie zapoznać się z prawem i obyczajami waszych seksualnych destynacji.

Intimate Medicine

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje