Reklama

Dobry seks na walentynki

Seks jest jedną z ważniejszych dziedzin życia człowieka. Od tego, czy czerpiemy z niego satysfakcję, czy nie, w dużej mierze zależy nasze ogólne poczucie szczęścia. Dlatego, najlepszym prezentem podarowanym bliskiej osobie na walentynki niech będzie najwyższa jego jakość.

Oczywiście, jak ze wszystkim w życiu, z seksem również jest tak, że jego jakość jest wprost proporcjonalna do czasu, jaki na niego przeznaczamy, sposobu, w jaki realizujemy potrzeby seksualne, metod radzenia sobie z problemami z nim związanymi, jak również i ogólnego do niego nastawienia. Osoba partnera i trwałość relacji w związku też nie jest tu bez znaczenia.

Reklama

Jako że seksualność człowieka jest, wbrew pozorom, trudnym zagadnieniem, a informacji na jej temat, nie zawsze do końca prawdziwych, pojawia się obecnie niezwykle dużo, postanowiliśmy przygotować dla was rzetelne kompendium wiedzy o seksie.

O tym, jak wygląda seks większości Polaków, będziecie mogli dowiedzieć się z zakładki: "Taki jest seks Polaków". Przygotowując ją opieraliśmy się na danych pochodzących z najnowszego badania przeprowadzonego przez seksuologa, prof. Zbigniewa Izdebskiego, badacza życia seksualnego rodaków. Postaraliśmy się także o komentarze do wyników badania innych ekspertów.

W zakładce "Polaków problemy seksualne" znajdziecie informacje o najczęstszych zaburzeniach seksualnych i ich przyczynach. Z kolei o tym, jak sobie z nimi radzić, przeczytacie w zakładce "Seks Polaków może być lepszy". "Eksperci radzą" to zakładka, w której znajdziecie najbardziej nurtujące naszych użytkowników pytania i odpowiedzi na nie.

Życzymy miłej lektury, jak najwięcej czasu na seks i satysfakcji z niego.

Magdalena Tyrała

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: łózko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje