Reklama

Dlaczego Dog & Sport?

Głównym partnerem naszego raportu jest kwartalnik "Dog & Sport", o którego misji opowiada redaktor naczelna, Nina Bekasiewicz.

Od kilku lat w Polsce bardzo prężnie zaczęły rozwijać się sporty kynologiczne. Powstało wiele klubów, które zaczęły popularyzować różne dyscypliny sportowe takie jak agility, frisbee, flyball, pasterstwo, obedience.

Reklama

Instruktorzy, trenerzy oraz właściciele psów, chcąc rozwijać i poszerzać wiedzę na temat szkolenia, cały czas poszukują ciekawych metod szkoleniowych, jeżdżąc na seminaria, głównie za granicę lub zapraszają znane i ciekawe osoby do Polski. Zdobytą wiedzą dzielą się z innymi, głównie poprzez portale internetowe.

Internet do tej pory był jednym z głównych nośników informacji. Cały czas brakowało czasopisma, które byłoby kompendium wiedzy na temat różnych metod pracy z psami, dlatego też w 2009 roku powstał pierwszy w Polsce kwartalnik na temat sportów kynologicznych w Polsce.

Jego głównym celem jest popularyzacja kynologicznych dyscyplin sportowych. Dog & Sport to kwartalnik, który zachęca do aktywności fizycznej związanej z posiadaniem psa nie tylko osoby zdrowe i młode, ale każdego, kto ma psa, a w szczególności osoby niepełnosprawne.

Na łamach kwartalnika prezentujemy również ludzi, ich życie, doświadczenia i walkę z przeciwnościami losu - z nieodłącznym czworonogiem u boku. Wierzę w to, że swoją rolę nasze pismo wypełni rzetelnie, zyskując sobie grono stałych czytelników i fanów, a posiadanie psa nie będzie oznaczało tylko i wyłącznie zaspokojenia potrzeby towarzysza i kompana spacerów.

Czego życzę Państwu z całego serca.

Nina Bekasiewicz, redaktor naczelna

Dogandsport

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: NINA | sport | sporty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje