Reklama

Czego pragną kobiety

Czułości, eksperymentów, niebiańskiej rozkoszy, bezpieczeństwa czy... nowego kochanka? Przygotowaliśmy dla was swoisty kalendarz ich intymnych pragnień.

Kto widział film z Melem Gibsonem pod tytułem "Czego pragną kobiety", w którym bohater miał szczęście - nieszczęście znać myśli kobiet, wie jak wiele przysporzyło mu to problemów. Jednak nierzadko chcielibyśmy wiedzieć, o czym marzą nasze partnerki.

Reklama

20 - już nie Lolitka

Seks to dla niej fascynująca kraina, po której porusza się coraz odważniej. Powoli pozbywa się wstydu, świadomie kieruje swoimi potrzebami erotycznymi. Wciąż jednak masz jej wiele do zaoferowania. Choć zdarza się jej przejmować inicjatywę, to jednak oczekuje od ciebie, że będziesz jej nauczycielem i mistrzem. To dlatego młode dziewczyny tak lubią wiązać się ze starszymi partnerami. Ceni u mężczyzny czułość i umiejętność rozbudzania jej potrzeb i zaspokajania ich. Młode kobiety potrzebują długiej gry wstępnej i rozkoszują się nią w szczególny sposób.

Dwudziestolatce nie potrzeba wiele do szczęścia, jeśli chodzi o sam stosunek. Wszystko jest dla niej fascynujące, od nagości począwszy po ostateczne doznania. Może jednak mieć problem z antykoncepcją, której dopiero się uczy i z brakiem swobody i samodzielności. To może odbierać jej radość z seksu.
O czym marzy? O wspólnych wakacjach, wielkiej miłości, niezawodnej antykoncepcji, własnym mieszkaniu.

30 - kobieta wyzwolona

To najlepszy okres w seksualnym życiu kobiety. Czas odkryć i nauki ma juz za sobą, poznała seks od każdej strony i wie, co dobre. Zarówno dla niej, jak i dla ciebie. A co najważniejsze na ten wiek przypadają jej największe potrzeby seksualne. Tak chce natura i ona nie ma to wpływu. Dlatego teraz postanawia tak naprawdę korzystać z życia.

Partnerka zna mężczyzn, wie co lubią. Potrafi rozmawiać o seksie i w razie problemów nie wstydzi się o nich powiedzieć. Trzydziestolatka mówi sobie: "koniec z nieśmiałością, kiedy, jak nie teraz wprowadzę w życie moje fantazje seksualne". Lubi przejmować inicjatywę, chętnie sięga po erotyczne gadżety, dba o szczegóły, jak seksowna bielizna, wyrafinowane perfumy.

Uwaga na te najbardziej aktywne i spełnione zawodowo. To dodaje im nie tylko pewności siebie, na czym akurat możesz skorzystać, ale i odwagi, by wprowadzać w swoje życie zasadnicze zmiany. To moment, kiedy może zapragnąć przygód. W zależności od temperamentu i sytuacji życiowej może też powoli myśleć o macierzyństwie i traktować seks jako drogę do tego.
O czym marzy? O szalonym weekendzie pełnym nowych doznań, przygodzie na jedną noc, kochanku i odpowiedzialnym mężczyźnie na stałe, kandydacie na ojca jej dziecka.

40 i więcej - kobieta ze stażem

40 urodziny w życiu kobiety nie oznaczają, że seks odchodzi w zapomnienie. Temperament seksualny czterdziestolatki jest wciąż duży. Oczywiście większy u kobiet, które prowadzą aktywne życie, dbają o siebie i są atrakcyjne. Świadomość tej atrakcyjności i sukces życiowy gwarantują powodzenie i w tej dziedzinie. Jednak po 40. kobieta powoli odchodzi o szaleństwa i eksperymentów. Niekoniecznie w samym akcie zbliżenia - tu korzysta z doświadczenia, ma sporo fantazji i umie dawać rozkosz mężczyźnie - ale potrzebie kreowania podniecających ją sytuacji. Skupia się na partnerze, jego potrzebach, jest namiętna, czuła i kreatywna. Nie potrzebuje do tego czerwonej sypialni, gadżetów i afrodyzjaków. Staje się sentymentalna, co nie znaczy bierna.
O czym marzy? O romantycznym wieczorze z czułym mężczyzną u boku, wieczorze jak za dawnych lat, mężczyźnie do końca życia, czułości, komplementach i oznakach podziwu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | Czego pragną kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje