Reklama

Uprawiali seks na pomniku poległych

Kanadyjska para nakręciła film porno na miejscu upamiętniającym ofiary I wojny światowej.

Trzydziestolatkowie, którzy na co dzień są małżeństwem, właśnie zostali skazani na 4 miesiące więzienia i zapłacenie symbolicznego euro za szkody, które wyrządził ich czyn.

Reklama

Pomnik ku czci 60 tysięcy poległych w I wojnie światowej żołnierzy znajduje się w Vimy na północy Francji - to tam od 9 do 12 kwietnia 1917 roku rozegrała się Bitwa o wzgórze Vimy, która dla Kanadyjczyków ma bardzo ważne znaczenie symboliczne, porównywalne na przykład do naszego Cudu nad Wisłą.

W trakcie 3 dni walk zginęło wówczas 3,5 tysiąca kanadyjskich żołnierzy a dalszych 7 tysięcy odniosło rany.

Ostateczny sukces tłumaczy się połączeniem strategicznych innowacji, precyzyjnego planu działania, silnego wsparcia artylerii i wybinej odwagi kanadyjskich żołnierzy. Ze względu na to, że brały w niej udział wszystkie cztery dywizje Kanadyjskiego Korpusu Eskpedycyjnego, stała się symbolem narodowego poświęcenia i osiągnięć kanadyjskiej armii.

Symboliczne jedno euro sąd przyznał rządowi Kanady, który był cywilnym powodem w tej sprawie. Dodatkowo para, która zamieściła wideo na płatnej stronie internetowej, musi zapłacić po 500 euro kary za obnażanie się w miejscu publicznym.

Co ciekawe, ten co najmniej niesmaczny pomysł Kanadyjczyków, nie jest specjalnie oryginalny. Werdykt w ich sprawie zapadł sześć miesięcy po tym, jak inna para została skazana na grzywnę za robienie sobie nagich zdjęć dokładnie w tym samym miejscu. - Od dłuższego czasu pomnik jest znany jako miejsce spotkań ekshibicjonistów - powiedziała agencji AFP Elise Bozzolo, prokurator.

Opr. ML

INTERIA.PL/AFP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pomniki | para | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje