Reklama

Kamil Durczok w 20m2 Łukasza: Mam słabość do świata mody!

Gościem ostatniego odcinka internetowego programu 20m2 Łukasza był dziennikarz, redaktor naczelny i prezenter Faktów TVN, Kamil Durczok. Podczas programu zdradził m.in. jaki ma stosunek do mody, co jest jego słabością oraz czego nie może darować komunizmowi.

Prowadzący program, Łukasz Jakóbiak odniósł się do nagrody, jaką w 2012 roku otrzymał Kamil Durczok, pytając o granicę, w której dziennikarz serwisu informacyjnego może pozwolić sobie na flirt z popkulturą.

Reklama

- Rok temu otrzymał Pan statuetkę (Fashion Magazine). Ja wchodziłem na scenę chyba tuż po Panu. Otrzymywałem nagrodę "Najlepiej ubranego mężczyzny w popkulturze". Pan -"Najlepiej ubranego mężczyzny w mediach". Odbiera Pan nagrodę za najlepiej ubranego. Gdzie jest granica, żeby jej nie przekroczyć?

-W bardzo prostym miejscu, bo ja też się zastanawiałem, czy facet, który przekazuje ludziom informacje o kryzysach parlamentarnych, rządowych, powinien się pojawić na takiej gali i odbierać nagrodę za to, że się fajnie ubiera, zdaniem kogoś. Zdaniem kogoś innego - kompletnie nie.

- Ale ja akurat mam do mody i do świata mody trochę słabość. - przyznał redaktor naczelny Faktów TVN.

- Ja uważam, że ta zmiana, która zaszła w nas, w Polsce, kraju, w którym powtarzam, że oprócz oczywistych zbrodni, komuniści wyrządzili w tym kraju jedną potężną, to jest kompletne zepsucie smaku Polaków, takiego gustu.

Poza niewieloma środowiskami, to kompletnie nie przetrwało, niestety paździerz i jeszcze kilka innych symboli epoki Gierka, to było coś ciągle...

- I w modzie się dokonała absolutna rewolucja. I ja sobie pomyślałem: takie małe puszczenie oka, że nawet ten sztywniak w gajerze, który tam co 19-ta opowiada jakieś teoretycznie poważne a czasem tragikomiczne historie, z polityki albo z innych światów, też czasem mógłby powiedzieć - ludzie to jest zabawa, nie traktujcie tego tak zupełnie serio i do końca.

Więc w tym sensie pomyślałem sobie - o Boże kochany! Fajna impreza, fajni ludzie, fajna uroczystość. Dlaczego mam nie odebrać? - wyjaśnił Kamil Durczok

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 20m2 Łukasza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje