Reklama

Jarosław Kuźniar w 20 m2 Łukasza: Jestem zwykły etatowiec

Czy Jarosław Kuźniar żałował kiedyś, że powiedział, że jeżeli tysiąc osób wyśle taką samą treść mail to odejdzie z telewizji?

- Broń Boże nie! To dla nich zwyczajnie była zabawa, ani oni się nie policzyli ani mnie to nie ubodło, ani się nie zwolniłem, bo to nie o to chodziło. Chodziło tylko o jakąś próbę odepchnięcia tego od siebie.

Reklama

Jak czuł się dziennikarz, kiedy zobaczył zdjęcie swojej ciężarnej żony w mediach?

- Jak ktoś komu się włamano do domu. W Polsce się wydaje, że jak ktoś powie: musisz się dobrze sprzedać, musisz się dobrze zaprezentować, to brzmi pejoratywnie, nie wypada, co powiedzą sąsiedzi?

Guzik cię to obchodzi, co pomyślą sąsiedzi. Pomyślą pewnie, że za wysoka głowę podniosłem. Nie, to nie o to chodzi, żebyś nosem szorował po chmurach, tylko żebyś nie bał się tego i wierzył w to, że to co zrobiłeś jest fajne. Nie za pierwszym razem Ci kupią, kupią Cię może za kolejnym, ale bez tej wiary  w  siebie nie uda się czegoś zrobić. Nie zamykajmy sobie drogi zanim coś się zdarzy.

Czy jako dziennikarz informacyjny może występować w reklamach telewizyjnych?

- Nie

A jak wygląda kwestia zmiany wizerunku?

- Ja mam zwykłą umowę o pracę (...) Tak, jak dzisiaj sympatyczny pan mnie pyta w pracy: Nie było Pana, już myślałem, że się kontrakt skończył, wie Pan różne rzeczy są. Ja jestem zwykły etatowiec, więc takie rzeczy w ogóle nie są wpisane.

Co podoba się Kuźniarowi w Polakach?

A nie będziemy rozmawiać jeszcze kiedyś? Może coś mi się spodoba!

Poniżej możecie zapoznać się z zapowiedzią najnowszego odcinka. W sieci pojawi się on 3 sierpnia o 20:00.

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 20m2 Łukasza | program | Jarosław Kuźniar | talk-show | youtube | męskie tematy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje