Reklama

Gwiazdy i ich pojazdy: Tomasz Knapik - Mercedes GLK

Tomasz Knapik i jego 6-letni Mercedes GLK /YouTube

Seria programów "Duży w Maluchu" liczy już ponad sto odcinków i nadszedł czas na jej ewolucję. Autor programu, Filip Nowobilski zaprasza na spotkanie z Tomaszem Knapikiem w nowym cyklu "Gwiazdy i ich pojazdy".

Reklama

Od razu informujemy jednak, że to wcale nie koniec wywiadów ze znanymi Polakami w małym fiacie. Maluszek po prostu nieco się wysłużył i udał się do warsztatu na remont blacharski, zaś jego właściciel, wraz z fanami wymyślił nową formułę programu.

Czy tylko tymczasową? To się dopiero okaże. Ale wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie o swoich samochodach opowie wiele innych gwiazd.

Sześcioletni Mercedes GLK - to wóz jakim na co dzień porusza się Tomasz Knapik. Biały SUV służy znanemu lektorowi od nowości i choć z zewnątrz wygląda bardzo elegancko, to wewnątrz... nie jest już tak kolorowo.

Piasek na dywanikach, popiół z papierosów wysypujący się z popielniczki, wytarta skóra na kierownicy i łuszczące się plastiki - właściciel nie przejmuje się tym jednak nadmiernie.

"Powinienem iść do salonu i wymienić wóz, jak mi się popielniczka zapełni, ale samochód jest do jeżdżenia, nie do sprzątania" - kwituje z rozbrajającą szczerością, otwierając drzwi do kabiny swego Mercedesa.

Knapik wyjawia także, co najbardziej wkurza go podczas korzystania z CB radia oraz dlaczego w całym samochodzie ma porozrzucane paczki z papierosami. Ale tego dowiecie się już oglądając premierowy odcinek serii "Gwiazdy i ich pojazdy".

Zapraszamy wraz z Filipem Nowobilskim!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje