Reklama

Możesz kupić kawior z... automatu

Nie papierosy, nie kawa, nie batoniki, a... kawior można kupić w amerykańskim stanie Kalifornia w automatach. To prawdziwie towar luksusowy, ale mimo wszystko nie brakuje chętnych. Pierwsza ładowanie zostało opróżnione w ciągu... trzech dni!

Jak podały amerykańskie media taką akcję rozpoczęła korporacja Beverly Hills Caviar. Automaty znalazły się w trzech centrach handlowych w Los Angeles. Kawior pakowany jest do puszek ze specjalnym środkiem konserwującym, który gwarantuje, że ich termin przydatności przedłuża się nawet do pół roku.

Nie tylko jednak kawior można kupić w automatach. Miłośnicy owoców morza znajdą tam również małże oraz... trufle.

Małże można kupić nawet w różnych sosach. Dzięki temu nie tylko są od razu dobre do spożycia, ale i znacznie dłużej utrzymują świeżość.

Reklama

Jak zapewniła firma, która dba o regularne napełnianie automatów, stara się również, by produkty były świeże i za każdym razem sprawdza, czy nadają się one jeszcze do spożycia.

Poza tym kawior oraz inne produkty umieszczone są cały czas w chłodni, z odpowiednią temperaturą. Mają również dobrane oświetlenie oraz... poziom tlenu.

Kawior jest w bardzo różnych odmianach i co za tym idzie, również cenach. Najtańszy można już kupić za 10 dolarów, najdroższy kosztuje nawet ponad sto. Pochodzi on najczęściej z jesiotra.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kawior | kuchnia | kalifornia | kanapka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje